Rankų darbo Ačiū atvirukas visiems proga

1. Ačiū kortelę visiems proga 2. darbuotojai turi ilgametę patirtį eksportuojančių prekybos 3. Užpildykite aparatūros įrenginius.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo Ačiū atvirukas visiems proga

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_3549.JPG


Patarimai

Padėkos atvirukas mokytojui: siųsti kortelę galite išreikšti savo mintis, mokytojas taip pat mėgsta. Bet kortelė turi kruopščiai atrenka jums, ir kartais ji būtų prasminga, kad jis asmeniškai su savo klasės draugais.

Dauguma mokytojų don't care apie piniginės vertės dovanos, svarbu kad proto dovana. Siųsti unikalų kortelę arba kortelę iš vaiko yra labai reikšmingas.


Darbo procesas

produce process.jpg

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 3.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. laivybos kaina yra per didelė; galite duoti man pigiau laivybos kaina ar nemokamas pristatymas?

Mes Pažadame, kad mes neprašysime jums mokėti daugiau transportavimo sąnaudas, jei manote, kad tai per brangu, mes galime naudoti savo laivybos kompanija arba atstovas iš Kinijos, kuris yra pigiau, tai gerai mums taip pat.


2. kaip galėčiau patikrinti, jei esate patikimas?

1. mes norėtume pasidalinti su mūsų Mieli Klientai, turintys labai interesams, bendradarbiauja su mumis mūsų kreditų nuorodos jei norite, įskaitant mėginių.

2. dėl pirmojo sandorio, priimame sąlyginio deponavimo, kurie galėtų padengti pirkėjų riziką ir užtikrinti saugumą, operacijos.


3. kaip nustatyti mano failų?

Atminkite, kad dizainas jūsų failo CMYK 300 ir 100 % spaudinio dydį. Įtraukti jokių specialių instrukcijų atskirame faile arba atskirą sluoksnį. Ir nepamirškite kraujavimas ir saugos srityse. Nurodyti terminai, ir bučinys gabalai atskiruose sluoksniuose.


4. Kokia yra jūsų pakavimo terminas?
Apskritai, mes pakuotės mūsų baltos dėžės ir rudos dėžės prekėms. Jei turite teisiškai registruotų patentų, mes pakuoti prekes savo firminių laukuose gavęs jūsų leidimą raides. Mes parodysime nuotraukas produktų ir pakuočių.


Tyrimo