Rankų darbo kelionių nuotraukos gimtadienio kortelių

1. Gimtadienio sveikinimo atvirukas. 2. Išplėstinės gamybos priemonės, brandžios technologijos. 3. Didžioji vertė ekonomiškai efektyvi.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo kelionių nuotraukos gimtadienio kortelių

handmade card.jpg

IMG_2052.JPG


Patarimai

Laimė yra kartojimas. Kiekvieną dieną su savo mėgstamiausiais žmonėmis, telefonu, keliaujant, pakartokite pažadą ir svajones, klausykitės savo dvidešimt aštuntosios, paminėti vaikystę, kiekvieną dieną tą pačią dieną ir savo gimtadienį, Valentino dienos Kalėdas kiekvienais metais ir kartu praleiskite. Net ir ginčas kartojamas, kad būtų galima ginčytis dėl kai kurių nereikšmingų dalykų, tačiau jis ateis iki galutinės taikos.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kas mes esame? Kokie yra mūsų pagrindiniai produktai?
Esame individualus gamintojas ir patikimas spausdinimo ir pakavimo tiekėjas su 14 metų patirtimi.
Mūsų pašto produktai yra popieriniai sveikinimo atvirukai, gofruotoji dėžutė, popierinis maišas, etiketė ir lipdukas, lizdinė plokštelė, dovanų dėžutė, brošiūra ir tt Individualūs gaminiai yra daugybė.


2. Laivybos kaina yra per didelė; Ar galite man pigiau pristatymo kainą arba nemokamai pristatyti?

Mes galime pažadėti, kad mes neprašysime jums sumokėti daugiau pristatymo išlaidų, jei manote, kad tai yra per brangu, mes galime naudoti pigesnę savo pigios laivybos kompaniją arba agentą Kinijoje, tai taip pat tinka mums.


3. Kokio tipo popieriaus galima spausdinti?

Meno popierius suteikia geriausius spalvų ir dizaino rezultatus. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt


4. Koks jūsų minimalus užsakymo kiekis?
Paprastai mūsų MOQ yra 500 vnt. Nors kai kuriais atvejais mes pagaminome mažiau nei 1000. Tačiau dėl nedidelio kiekio kainuos labai daug, kai svarstys reprodukcijos, spausdinimo, įrankių ir įrengimo išlaidas.


Tyrimo