Rankų darbo kelionės atvirukai / kelionės kortelė draugams

1. Sveikinimai keliaujantiems draugams 2. Mes turime stiprią profesionalų R & D komandą. 3.Paprastas pristatymas. Mažas užsakymas yra sveikintinas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo kelionės atvirukai / kelionės kortelė draugams

handmade card.jpg

IMG_1720.JPG


Patarimai

Manau, kad kelionė turi būti vieniša, reikia, kad žmogus pamažu patiria, tyliai mąsto. Tai skiriasi nuo turizmo. Keliaudami reikia šiek tiek gražių peizažų, galite eiti atskirai arba pakviesti kai kuriuos draugus; jūsų protas plečiasi ir jūsų kūnas atpalaiduoja. Nereikia eiti į kiekvieną pasaulio kampą, tiesiog sekti savo širdimi, tai yra tikras gyvenimas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Mes esame viena iš profesionalių gamintojų atvirukai už 12 metų patirtį, produkto pareiškėjas OEM turi 9 metų patirtį. Mes turime savo kvalifikuotą komandą tokio pobūdžio elektrinių produktų kūrimo ir taikomųjų projektų kūrimui. Mūsų paslauga siūlo daugiau klientų verslo detalių sprendimo, įskaitant produkto projekto planą, produkto paviršiaus dizainą, 3D spausdinimą, "Proto Mold" gamybą ir OEM gamybą ir pan.


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

10. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.


46. ​​Ar galite padaryti pavyzdžius pagal mūsų dizainą ar idėją?
Taip, mes galime padaryti pavyzdžius pagal jūsų dizainą ir idėją. Mes galime padaryti 3D meno kūrinius remdamiesi savo idėjomis, kad galėtume atlikti čekį, o tada einame į pavyzdžius.


58.Kai galiu gauti kainą

Mes paprastai cituojame per 24 valandas po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei kaina yra labai skubi, skambinkite mums tiesiogiai, kad paprašytumėte pagalbos. Telefono numeris yra mūsų svetainės viršuje, tada mes galime jums atsakyti per trumpą laiką.


102. Ar galite atsiųsti kainų katalogą?

Mūsų gaminiai yra visi pritaikyti, skirtingi klientai turi skirtingus reikalavimus. Visi reikalavimai, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes visada čia.


Tyrimo