Rankų darbo vestuvių kortelė / vestuvių dienos banketų kvietimo kortelė

Daugiau galimybių pasiekti kiekį, nes mes siūlome konkurencingą MOQ Laiku užtikrinama per mūsų standartinę procesų valdymo sistemą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo vestuvių kortelė / vestuvių dienos banketų kvietimo kortelė


Kortelės istorija


4-4-2.jpg

Rankų darbo vestuvių kortos / vestuvių dienos banketų kvietimo kortelė: vestuvių banquet yra labai svarbus vestuvėms, tuo metu nuotaka ir jaunikis keisis žiedais ir įkeitimu. Tai bus liudytojai, jie taip pat yra šios didingos ceremonijos dalyviai. Labai svarbu, kad jie gautų šiek tiek mažų dovanų, tai nieko bendra su verta, bet jūsų palaiminimais. Gražios rankų darbo kortelės su jūsų žodžiais, šiek tiek rausvos spalvos popieriaus dėžutė arba tvirta sveikinanti atvirutė su tavo balsu yra visos geros dovanos ir geri būdai, kaip perduoti savo norus naujajai pora. Manau, kad jie gaus daugiau laimingų, gavus mažų dovanų.


Prekės aprašymas

Popierius: C1S meno popierius

Dydis: 116 mm × 166 mm

Spausdinimas: CMYK

Pakuotė: viena apvalkalo ir "opp" maišelis

Uostas: Honkongas / Šendženas

Naudojimas: vestuvių atvirukai, vestuvių kvietimai, vestuvių ačiū kortelė


produce process.jpg

Pakuotė ir pristatymas


包装图--Ceci.jpg


marketing 1.jpg


DUK

1. Kaip užsisakyti?

Prašome atsiųsti mums savo pirkimo užsakymą elektroniniu paštu arba mes galime atsiųsti sąskaitą faktūrą patvirtinimui. Reikalinga žemiau pateikta informacija.
1) Informacija apie produktą: kiekis, specifikacija (dydis, medžiaga, technologijos ir pakavimo reikalavimai ir tt)
2) Informacija apie pristatymą: jūsų įmonės pavadinimas, telefono ir fakso numeris, adresas, paskirties uostas.


2.Ar galite spausdinti kitas užsienio kalbas, išskyrus anglų kalbą?

Taip, kiekviena kalba yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotę. Tada mes atsiųsime jums teksto juodraštį, kai jį patvirtinsite ir prisiimsime atsakomybę už klaidas, todėl atidžiai patikrinkite projektą.


3. Kokią informaciją turėčiau pranešti, jei noriu gauti citatą?
-Produktų dydis (ilgis x plotis x aukštis)
- medžiagos ir paviršiaus apdorojimas.
- Spausdinimo spalvos.
- Kiekis.
-Jei tai įmanoma, pateikite nuotraukas ar dizaino schemą, skirtą patikrinti. Pavyzdžiai bus geriausiai išsiaiškinti. Jei ne, mes rekomenduosime atitinkamus produktus su išsamiomis nuorodomis.


4. Kiek dienų bus bandiniai? O kaip apie masinę gamybą?
- Paprastai 3-5 paras mėginių gamybai.
-Mazinės gamybos pradžios laikas priklausys nuo kiekio, gamybos meno ir tt FYI, 8-12 dienų 30000pcs pirkinių krepšiai.5. Ar galiu gauti kitus elementus, kad atitiktų mano kvietimus?

Taip, mes galime koordinuoti bet kokį kvietimų pasirinkimą, pvz., Žymes, išsaugoti datą, kortelių vietą, programą, meniu, skelbimus, ačiū kortelę ir dar daugiau. Net jei jūs nematote, kad jie rodomi svetainėje, mes galime jas padaryti.Tyrimo