Rankų darbo vestuviniai atvirukai moters geriausias draugas

1. rankų darbo vestuvių kortelės draugams 2. OEM tvarka yra priimtinas su konkurencinga kaina. 3. mūsų produktai praėjo BSCI, ISO9001, GSV, testai.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo vestuviniai atvirukai moters geriausias draugas

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_0758.JPG


Patarimai

Vestuvių sveikinimo žodžiai draugams:

Brangina šią meilę, kaip antai brangina lobis, švelniai į šią emociją, pajusti kiekvieną akimirką praleisti laiką šventyklą.

Gali jus ir myli vienas kitą ir palepinti tarpusavyje ir rūpintis kitu, pasidalinti džiaugsmais ir ateities džiaugsmai. Linkiu geros bendro klestėjimo amžiuje.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip jūsų bendrovė veikia kokybės kontrolės?

Kokybės priklauso kaina, mes turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tos pačios kokybės, nes mes reikia patenkinti skirtingus užsakovų reikalavimus, kai klientams reikia aukštos kokybės, kai kuriems klientams reikia žema kaina, tai pagal Jūsų poreikiams!


2. kokios rūšies popieriaus galima spausdinti?

Meno knygos suteikia geriausią spalvų ir dizaino. Mes taip pat galime pateikti kiti specialaus popieriaus kaip juodą kortą, balta kortelė, kompensuoti popieriaus ir PU oda ir kt.


3. Kada gauti kaina?

Mes paprastai citata per 24 valandas po to, kai gausime Jūsų paklausimą. Jei kaina yra labai skubus, prašome skambinti mums tiesiogiai prašyti pagalbos. Telefono numeris yra viršuje, mūsų svetainėje, tada mes atsakyti jums per trumpą laiką.


4. Koks jūsų individualų paslaugų?

Pritaikytas įvairioms įtraukti pritaikytą garsą, formos, dydžio, spalvos ir kiti reikalavimai. Papildomos, pateikiame OEM ir ODM paslaugos. Nesvarbu, logotipą ar prekės ženklą. Visi produktai bus griežtai tikrinami prieš išsiuntimą.Tyrimo