Rankų darbo vestuvių sveikinimo atvirukai su individualiais vaizdais

Rankų darbo vestuvių sveikinimo atvirukai su individualiais vaizdais

Mes užtikriname pasiūlyti aukštos kokybės produktą už prieinamą kainą. Jūsų klausimui bus atsakyta per 24 valandas. Turime stiprią profesionalų R & D komandą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo vestuvių sveikinimo atvirukai su individualiais vaizdaisKortelės istorija

Rankų darbo vestuvių sveikinimo atvirukai su individualiais vaizdais: gėlių siuntimas į naują pora yra labai normalus. Kaip atsiųsti jiems sodą? Tai bus beprotiška mintis, įmanoma išsiųsti sveikinimo atviruką su viršelio danga.

Kas gali egzistuoti sode? Žalia žolė ir visos gėlės, raudonos, baltos, geltonos, violetinės spalvos. Svarbiausia yra meilė, kurią draugė ir jaunikis siunčia vienas kitam. Ši graži vestuvių kortelė taps svarbiausia pora.
Prekė

Rankų darbo vestuvių kortelė

Medžiaga

Ofsetinis popierius, meno popierius, dengtas popierius

Spausdinimas

CMYK arba PMS spausdinimas

Dydis

A4 arba pritaikyta

Paviršiaus apdaila

Nėra arba pritaikyta (karšto štampavimo, įspaudimo, blizgesio)

Uostas

Honkongas / Shengzhen

QC kelias

Kiekvienas produktas patikrina 100%.
Kompanijos informacija


Shengzhen Winpsheng Craft Co, Ltd "yra įsikūrusi Shengzhen, Guangdong.A 12 metų patirtį kompanija, pagrindiniai produktai yra popieriaus ir elektroninių kortelių.

工厂 无 字 .jpgTurgus


Atsiliepimai ir komentarai išDUK

1. Kaip užsisakyti?

1). Tyrimas elektroniniu paštu ar telefonu arba kitais būdais iš pradžių, pasakykite man savo reikalavimą (pavyzdžiui, dydis, medžiaga ir kiekis).

2). Tada atsiųskite man savo dizainą (AI / CDR / FDF / PSD, aukštesnė nei 300dpi). Ar galime padėti jums sukurti dizainą.

3). Po to, kai patvirtinsite galutinį failą ir kainą, bus pateiktas oficialus PI

4). Gamyba bus suformuota, kai bus sumokėta. (Gamybos laikas - 7 darbo dienos)


2, Ar galėtum sukurti mane?

Taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą, galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba jūsų idėjas. Fono spalva yra jūsų pasirinkta, bet kokia yra spalva. Mūsų profesionalus dizaineris gali jums sukurti dizainą.


3. Ar galiu gauti pavyzdį prieš masinę gamybą?

Žinoma! Įprasta gamybinė pažanga yra tai, kad atliksime pasirengimo gamybai pavyzdį, kad atliktume kokybę. Masinė gamyba bus pradėta, kai mes patvirtinsime šį pavyzdį.


4. Kaip paruošti savo meno kūrinius failus spausdinti?

Meno kūrinio formatas gali būti AI, PDF, CDR, PSD. Norint išvengti bet kokio galimo jūsų produkcijos uždelstumo, prieš pateikdami savo kūrinius labai rekomenduotume patikrinti meno kūrinių reikalavimus.


5. Kas mes esame? Kokie yra mūsų pagrindiniai produktai?
Esame individualus gamintojas ir patikimas spausdinimo ir pakavimo tiekėjas su 13 metų patirtimi.
Mūsų pašto produktai yra popieriniai sveikinimo atvirukai, gofruotojo dėžutė, popierinis maišas, etiketė ir lipdukas, lizdinė kortelė, dovanų dėžutė, brošiūra ir kt. Individualūs produktai yra daugybe.
Tyrimo