Rankų darbo vestuvių pranešimą kortelės modeliai

1. atvirukas tik susituokusioms poroms 2. profesinės informacijos produktų, siūlomų. 3. pažangiosios gamybos įrenginius, brandžios technologijos.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo vestuvių pranešimą kortelės modeliai

handmade card.jpg

IMG_0895.JPG


Patarimai

Gauti dovanų parašyti padėkos laišką. Nuotaka ir jaunikis gali parašyti padėkos laišką, bet laiškas turi būti parašyta rašyti laišką, tačiau jūs galite pridėti "mes abu kaip dovana." Laiškas turi būti parašyta, jei iš anksto paruoštas vienodos formos užpildyti jūsų parašas, kuris praleidžiamas laikas išsirinkti dovaną draugams nemandagus.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Kokybės kontrolė: kiekvieną vienetinį produktą, kiekvienas gamybos, procedūrą tikrinami ir kontroliuojami prieš pakavimo prekes į eksporto dėžutėje. Galime užtikrinti kiekvieną prekės vežamos yra geros kokybės.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. laivybos kaina yra per didelė; galite duoti man pigiau laivybos kaina ar nemokamas pristatymas?

Skaičiuodami laivybos kaina jums, mes naudojame pigiausia ir saugiausia Kurjeris, ir tai yra laivybos kompanija, kurie prašo mus sumokėti, mes negalime suteikti jums bet pigiau arba nemokamai, prašome maloniai suprasti. Tačiau mes galime pažadėti, kad mes neprašysime jums mokėti daugiau transportavimo sąnaudas, jei manote, kad tai per brangu, mes galime naudoti savo laivybos kompanija arba atstovas iš Kinijos, kuris yra pigiau, tai gerai mums taip pat.


2. kokiais spausdintuvais ar turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvai ir žiniatinklio spausdinimo spausdintuvai. Pagal skirtingus kiekius, mes naudojame skirtingus spausdintuvai spausdinti. Jūs galite gauti konkurencingą kainą.


3 kaip pavyzdys?

Iš esmės, mėginio įmoką ir frachtą reikia mokėti iš savo pusės, jie bus grąžinti po pateikimo didelis užsakymas. Tada muzika ir išorinė išvaizda dizainas turėtų siųsti mums. Mėginių mes padarysime už jus.


4. koks mūsų tikslas?

Mūsų tikslas-sukurti geriausią pramonės grandinės ir suteikti jums geriausią kokybės ir paslaugų. Jums siūlome JAV tikimybė, mes apdovanoti jus didelis kainų stabilumas.
Tyrimo