Su gimtadieniu animacinis kortelės, kūdikis

1. daugiau nei 13 metų patirtį gamintojas. 2. pilnai įrengtas su pažangių mašinų ir patyrę darbuotojai 3. Tarptautiniai kokybės konkurencinga kaina ir stiprią jėgą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Su gimtadieniu animacinis kortelės, kūdikis

handmade card.jpg


IMG_2656.JPG


Patarimai

Kūdikių atvirukas spausdinama ant aukštos kokybės popieriaus, turėti konkurencingą kūdikiui dovanų laukus. 300gsm nobless popieriaus, sulankstyto dydis yra 116 * 166mm, kaip stačiakampio formos; su nuotrauka, kurioje matyti gėlių ir medžių, paukščių čiulbėjimo, vada megztinis dekoratyvinė taikymo priekyje. Paviršiumi su 4C spausdinimas, miršta, iškirpti, Karštas štampavimas, lazeriu.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Winpsheng, popieriaus amatų produktų skyrė daugiau nei 14 metų Kinijoje. Pradėjo kaip mažas operaciją, bet dabar tapo viena iš pirmaujančių tiekėjų Kinijoje.

Mūsų įmonė išlaiko gyvenimo iki tikėjimo '' sąžiningas pardavimas, geriausios kokybės, orientacija į žmones ir naudą klientams." Mes darome viską, kad pasiūlyti mūsų klientams geriausią aptarnavimą ir geriausius produktus. Pažadame, kad mes būsime atsakingi visą kelią iki pabaigos, kai mūsų paslaugas pradėsime.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. dėl pačių gaminių, kodėl jūsų kaina yra didesnė nei kitų tiekėjo šioje rinkoje?

Skirtingi produktai turi skirtingų kainų, nors pats produktas, kuris naudoja kitokį popierių ir apdailos turės skirtingų kainų, kaip tiekėjų, mes pažadame suteikti geriausias iki pardavimo ir garantinio aptarnavimo paslaugas klientams!


2. Kas yra 100 % grąžinimo politika?

Mes pasisakome už savo produktų ir paslaugų kokybę. Jei jūs nesate 100 % patenkintas savo pirkti pas mus, tiesiog susisiekite su mumis per 45 dienas nuo pristatymo datą galite gauti jį, ir mes grąžinsime visą kainą ų


3. ar galite dizainas man per 15 dienų nuo nutarties patvirtinta?

Pagal jūsų reikalavimus, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba savo idėjas... langelį. Ir galite pasirinkti norimą spalvą, .our profesionalaus dizainerio atliks projektinį darbą už jus.


4. ar galite prisiminti mano pelėsiams ateities užsakymus?

taip. Kai mes sukurti savo formą, jūs galite tiek kartų, kiek jums patinka nemokamai ateities užsakymus. Tol, kol jūs nuolat į tą patį dizainą, nebus jokių naujų lipdiniai mokesčių.


Tyrimo