Laimingas gimtadienio kortelės sveikinimas kūdikiams

1. Gimimo kortelė kūdikiams 2. OEM užsakymas priimtinas su konkurencinga kaina. 3. Mūsų produktai praėjo BSCI, ISO9001, GSV, testai.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Laimingas gimtadienio kortelės sveikinimas kūdikiams

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_0788.JPG


Patarimai

Kai kurie palaimingi žodžiai kūdikiams: kad jūsų diena būtų užpildyta laimės, Sūnus, ir metų, kuriais ji atneša ir tave, visada bus laimingas, geriausias. Manau, kad sveikata ir laimė yra du svarbiausi dalykai gyvenime. Jei jie bus perkelti, aš jums duosiu savo dalį! Mano kūdikis. Tai labai lengva didžiuotis tokiu sūnumi kaip jūs. Labas gimtadienis! Leisk man jus palaiminti, leiskite man juoktis už jus, nes šiandien savo gimtadienyje mano širdis taip pat tau patinka.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg

Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galite mums daryti dizainą?

Taip, mes turime profesionalų komandą, turinčią turtingą vestuvių patirtį, kuria puoselėja dizainą ir gamybą. Tiesiog pasakykite mums savo idėją; mes padėsime įgyvendinti jūsų idėją tobuliausiose dėžėse, tokiose kaip dydis, spalva, jūsų logotipas ....


2. Ar mes turime savo logotipą ar įmonės informaciją apie savo produktus ar paketą?

Žinoma. Tiesiog turite atsiųsti mums savo logotipą ir papasakoti mums, kokio paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas ant produktų spausdinimo, UV lakavimo, karštojo štampavimo, reljefinės spaudos, "Debossing", šilkografinės spaudos ar lipduko.


3. Kaip gauti pavyzdį?

Paprastai pavyzdžio mokestis ir krovinys turi būti apmokestinami jūsų pusėje, jie bus grąžinami pateikus didelį užsakymą. Tada muzika ir išorinis išvaizda turėtų būti siunčiami mums. Mes atliksime mėginius tau.


4.Kas yra didžiausias pranašumas, palyginti su konkurentais?
Mes esame viena iš pirmųjų DIY amatų ir popieriaus produktų tiekėjas. Mes didžiuojamės savo platų produktų asortimentu, griežta kokybės kontrole, gera prekyba po pardavimo ir stabiliais santykiais su klientais.Tyrimo