Happy Birthday Cards For Femail Superiors

1. Gimimo kortelė femail bosui. 2. BSCI, FSC, GSV, ISO sertifikatas. 3. Priimta OEM: galime pagaminti bet kokį dizainą iš jūsų.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Happy Birthday Cards For Femail Superiors

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_0845.JPG


Patarimai

Gimtadienio dovanos moterų bosui: galite išsiųsti kai kuriuos praktinius dalykus, kad galėtumėte pamatyti, ką jūsų bosas mėgsta daugiau, atsižvelgiant į jos charakterį, kad nuspręstumėte, ką siųsti! Arba galite atsiųsti su juo susijusius prisiminimus, tokius dovanas, kuriuos bosas myli. Jei esate motina, visų pirma, priklausomai nuo to, kokie žmonės priklauso jūsų bosui, tai yra konservatyvi arba atvira, jei konservatyvi, nėra atsiprašymo neteikti dovanų, pasiteisinimai valgyti kartu, gerti arbatą, daugiau kalbėtis, pirmiausia arčiau Suprasti ji vėl pasakys.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galiu gauti kitus elementus, kad atitiktų mano kvietimus?

Taip, mes galime koordinuoti bet kokį kvietimų pasirinkimą, pvz., Žymes, išsaugoti datą, kortelę, programą, meniu, skelbimus, ačiū kortelę ir dar daugiau. Net jei nematysite, kad jie rodomi svetainėje, mes galime juos padaryti.


2. Kokį popierių galima spausdinti?

Meno popierius suteikia geriausius spalvų ir dizaino rezultatus. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt


3. Ar galiu gauti nemokamą pavyzdį?

Žinoma! Mes galime atsiųsti pavyzdį, kurį mes padarėme anksčiau kitiems mūsų klientams, arba pateikti naują tuščią pavyzdį pagal jūsų poreikius, todėl tik jums reikia sumokėti siuntimo bandymo kainą. Jei tiesiog reikia patvirtinti funkciją per vaizdo įrašą, jums nereikia mokėti cento.


4. Kiek kainuoja ir siunčia į mano šalį?

Kaina yra pagrįsta kiekiu, amatininku ir dizaino detalėmis. Krovinys bus suteiktas krovinių vežimo bendrovei, atsižvelgiant į jūsų bendrąjį svorį ir CBM. Prieš imdami pavyzdį, mes galime suteikti apytikslę kainą.Tyrimo