Su gimtadieniu sveikinimo atvaizdai ir eilutės

1. Gimimo kortelės atvaizdai draugams 2. Importuotos pažangios mašinos iš Vokietijos ir Japonijos 3. Pagrindinė rinka yra Europa, Japonija, JAV.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Su gimtadieniu sveikinimo atvaizdai ir eilutės

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_2091.JPG


Patarimai

Padarykite savo draugams skirtą gimtadieninę kortelę. Sukurkite savo kalendorių per mėnesį, pažymėkite savo gimtadienį specialiu simboliu ir šiai dienai parodysite tą patį ypatingą jausmą jums, jūsų draugystė bus tvirtai susieta su šia maža gimtadienio kortele.

Šie spalvingi yra labai pigūs, surinkti juos kartu, kad sukurti "Rainbow Bridge", pagamintą iš gimtadienių atvirukų geriausiems draugams. Nors kaina yra maža, bet tai vertinga!


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


2. Kokių spausdintuvų turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvus ir interneto spausdinimo spausdintuvus. Pagal skirtingus kiekius, spausdinimui naudojame skirtingus spausdintuvus. Galite gauti konkurencingą kainą.


3. Ką apie masinio gamybos laiką?

Tiesą sakant, tai priklauso nuo užsakymų kiekio ir sezono, geriausias mūsų įrašas per savaitę tiekia 10 000 sveikinimo atvirukų. Apskritai, mes siūlome pradėti tyrimą praėjus dviem mėnesiams iki datos, kurią norite gauti produktus jūsų šalyje.


4. Kiek spalvų yra prieinama?

Mes galime atlikti pasirinktines spalvas kaip specialųjį prašymą. Galima įsigyti bet kurią "Pantone" spalvą. Jums tiesiog reikia pasakyti mums savo mėgstamą Pantone spalvų numerį.


Tyrimo