Happy Birthday Handmade Animuoti atvirukai Lover

1. Gimtadienio kortelė mylėtojui 7. Daugiau nei 9 metų patirtis ir sutelkti dėmesį į atvirukų pramonę 12. Greitai ir protingai atsakyti
Pokalbis dabar

Informacija apie

Happy Birthday Handmade Animuoti atvirukai Lover

handmade card.jpg

IMG_2626.JPG


Patarimai

Prieš 30 metų dviračius nėra labai lengva patekti į mūsų šalį (mes to negalime sau leisti), bet meilė tarp berniukų ir mergaičių tuo metu yra romantiška meilė. Berniukai gali "plienuoti" dviračiu iš namų ir nešioti savo prakaito širdį į taiką toli, toli ilgai kalbėti. Šiuo metu dviračius vis dar nėra labai lengva gauti (žmonės pakeičia dviračius automobiliams), bet tikroji meilė tampa sunkiau ir sunkiau rasti.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


2. Kaip galėčiau patikrinti, ar esate patikimas?

1. Mes norėtume pasidalinti su mūsų brangiais klientais, kurie turi labai svarbių dalykų, bendradarbiaudami su mumis mūsų kreditų nuorodas, jei norite, įskaitant pavyzdžius.

2. Pirmasis sandoris, mes priimame Escrow, kuris galėtų padengti pirkėjų riziką ir užtikrinti sandorio saugumą.


3. Ką apie masinio gamybos laiką?

Tiesą sakant, tai priklauso nuo užsakymų kiekio ir sezono, o geriausias mūsų įrašas per savaitę pateikiamas 10 000 sveikinimo atvirukų. Apskritai, mes siūlome pradėti tyrimą praėjus dviem mėnesiams iki datos, kurią norite gauti produktus jūsų šalyje.


4. Kiek spalvų yra prieinama?

Mes galime atlikti pasirinktines spalvas kaip specialųjį prašymą. Galima įsigyti bet kurią "Pantone" spalvą. Jums tiesiog reikia pasakyti mums savo mėgstamą Pantone spalvų numerį.
Tyrimo