Namų gimtadienio atviruko dizaino / Geriausi rankų darbo kortelės mėgėjams

Namų gimtadienio atviruko dizaino / Geriausi rankų darbo kortelės mėgėjams

Buvo rasta daugiau nei 12 metų, yra profesionalus sveikinimo atvirukų, dovanų daiktų gaminimas, turtinga patirtis ir technologijos. Darbuotojai turi ilgametę patirtį eksportuojant prekes.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Namų gimtadienio atviruko dizaino / Geriausi rankų darbo kortelės mėgėjams


Kortelės istorija

Rankų darbo kortelė 8-21.jpg

Namų gimtadienio atviruko dizaino / Geriausi rankų darbo kortelės mėgėjams: "Mylėk tave", tai romantiškas sakinys visada bus dėkingas mėgėjams, taip pat gėlės.   Visa kortelė pilna gėlių ir meilės širdis. Gėlyte niekas negali pakeisti meilės istorijos, o gimtadieniu svečiai gali pakeisti tik keletą dalykų. Jis gali lengvai išreikšti savo jausmus per atviruką ir žodžius savo mylėtojui. Mes specializuojamės aukštos kokybės kortelių amatų, rasite viską, ko nori, ir visų rūšių kortelės, tinkamos daugeliu atvejų.Kas turėtum siųsti sveikinimo atviruką?

Apie tai, kam turėtumėte siųsti sveikinimo atviruką, turime keletą patarimų:

 

1. Jūsų bosas

 

Gerbiami [vardas]:

 

Tikiuosi, kad turėsite malonų XX atostogų. Norėčiau pasinaudoti šia proga ir padėkoti jums - per pastaruosius X mėnesius / metus, kai aš dirbu jūsų įmonėje, labai laimingas. Jūs ne tik išmokote mane [ką išmokote iš boso], bet ir man labai naudinga / kantrybė / parama. Aš nekantriai laukiu ir toliau mokysiu iš tavęs naujų žinių!

 

Linksmoji šventė, dar kartą išreikšti dėkingumą!

 

(tavo vardas) 

Prekė

Rankų darbo gimtadienio atvirukai

Medžiaga

Ofsetinis popierius, meno popierius, dengtas popierius

Spausdinimas

CMYK arba PMS spausdinimas

Dydis

A4 arba pritaikyta

Paviršiaus apdaila

Nėra arba pritaikyta (karšto štampavimo, įspaudimo, blizgesio)

Uostas

Honkongas / Shengzhen

QC kelias

Kiekvienas produktas patikrina 100%.

Kompanijos informacija

 

Shengzhen Winpsheng Craft Co, Ltd "yra įsikūrusi Shengzhen, Guangdong.A 12 metų patirtį kompanija, pagrindiniai produktai yra popieriaus ir elektroninių kortelių.


Įmonės profilis3.jpg


TurgusDUK

1.Ar jūs manufaktūrų ar prekybos bendrovė?

Mes esame 100% manufaktūra specializuojasi spausdinimo ir pakavimo daugiau nei 10 metų 6000 kvadratinių metrų dirbtuvės srityje. Mes turime puikų komandą, kurią sudaro 150 profesionalių ir kvalifikuotų darbuotojų.


2. Kada galiu gauti užklausą dėl citatos?

Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai visi duomenys bus aiškūs. Jei kas nors skubus, mes galime pasiūlyti jums per 2 valandas, remiantis visa pateikta informacija.


3. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


4. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.


5. Ar galite mums daryti dizainą?

Taip, mes turime profesionalų komandą, turinčią turtingą vestuvių patirtį, kuria remiasi dizainas ir gamyba. Tiesiog pasakykite mums savo idėją, mes padėsime įgyvendinti jūsų idėją į puikias dėžutes, pvz., Dydį, spalvą, savo logotipą ...


Tyrimo