Naujausios rankų darbo Naujųjų metų atvirukas redakcija

1. Naujieji metai kortelės redakcija 2. OEM priimta: Mes galime pagaminti bet kokį dizainą iš jūsų. 3. geras aptarnavimas: draugas laikome klientų.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naujausios rankų darbo Naujųjų metų atvirukas redakcija

handmade card.jpg

IMG_3532.JPG


Patarimai

Kokia dovana turėtų būti siunčiamas per Naujųjų metų? Naujieji metai yra svarbi šventė visiems žmonėms, o tai reiškia, kad Naujųjų metų Sveikinimas dovana yra ne tik pagal užsakymą, bet ir kultūros paveldą, dovana ar tai draugams ir artimiesiems, šeimos nariams, mėgėjams ir vyru ar mokytojas klientams būtina siųsti per ant naujų metų. Personised atvirukas bus geras pasirinkimas.


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kiek dienų bus mėginiai gali būti baigtas? Kaip apie masinės gamybos?
-Apskritai, 3-5 dienų mėginių priėmimo.
-Masinės produkcijos gamybos laikas priklausys nuo kiekio, gamybos meno ir t.t.. FYI, 8-12 dienomis 30000pcs pirkinių maišeliai.


2. kokios paslaugos gali suteikti be spausdinimo paslaugas?
Jei norite paskirstyti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, mes teikiame mažos platinimo išlaidos ir nemokamos saugyklos vietos, už jus. Ir jei reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodos Kinijoje, mes galime padėti jums pristatyti laiku.


3. ar galite duoti man su nuolaida?

Mes daugiausia didmeninės prekybos paslaugas, mūsų politika yra didesnis kiekis pigiau, todėl mes citata Jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekis. Tai labai normalu, klientas mums mažas užsisakyti kai pirmasis bendradarbiavimo, jei mes žinome, jums bus toliau bendradarbiauti, mes taip pat teikiame už gerą kainą.


4. Kokios yra jūsų mokėjimo terminai?
L/c ir T/T, PayPal, ir Stadscentrum Sąjungos. kaip užstatą 30 % ir 70 % iki pristatymo. Mes parodysime nuotraukas produktų ir pakuočių prieš jums pervesti likutį.

Tyrimo