Meilės savo augintinio kortelę / sveikinimo atvirukas miela katė

1. atvirukas už tingus katinas 2. profesionalus dizaineris, siūlome dizaino paslaugas 3. pagrįstos ir konkurencingos kainos
Pokalbis dabar

Informacija apie

Meilės savo augintinio kortelę / sveikinimo atvirukas miela katė

handmade card.jpg

IMG_0033.JPG


Patarimai

Pobūdį, katės yra šiek tiek keista. Kartais ji yra gana gera. Jį rasite šiltoje vietoje ir miegoti visą dieną. Tačiau, kai jis nusprendžia eiti žaisti, ji išeis dieną ir naktį, nesvarbu, kaip pavadinsime, jis atsisakė grįžti. Tačiau tai, kaip sunku girdėti spustelėkite žiurkės. Jis uždarytas žvilgsnį, nemažai valandų laukimo iki pele išeiti!


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kiek dienų bus mėginiai gali būti baigtas? Kaip apie masinės gamybos?
-Apskritai, 3-5 dienų mėginių priėmimo.
-Masinės produkcijos gamybos laikas priklausys nuo kiekio, gamybos meno ir t.t.. FYI, 8-12 dienomis 30000pcs pirkinių maišeliai.


2. ar galėtumėte padaryti OEM tvarka?

Taip, tikrai. Dauguma mūsų produktai yra kuriami pagal klientų dizaino. Prašome atsiųsti mums PG arba PDF dizainas menas, MP3 arba MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėtų padėti parengti galutinius produktus.


3. kaip nustatyti mano failų?

Atminkite, kad dizainas jūsų failo CMYK 300 ir 100 % spaudinio dydį. Įtraukti jokių specialių instrukcijų atskirame faile arba atskirą sluoksnį. Ir nepamirškite kraujavimas ir saugos srityse. Nurodyti terminai, ir bučinys gabalai atskiruose sluoksniuose.


4. Kokios yra jūsų kaina?
Kaina bus pagrįsti savo muzika laiko, pritaikytas modulis ir medžiagos, ir tt. Taigi prašome paruošti norimą muziką savo dizaino, paviršiaus apdailos, jei norite, ir siųsti mums, mes jums tikslios kainos.


Tyrimo