Lovely handmade Happy Birthday Cards for Girls

1. Mieli gimtadienio atvirukai merginoms 2. Konkurencinis minimalus užsakymo kiekis 3. OEM Priimta: galime pagaminti bet kokį dizainą iš jūsų
Pokalbis dabar

Informacija apie

Lovely handmade Happy Birthday Cards for Girls

Handmade Greeting Card.jpg


Patarimai

Gimtadienio dovanos merginoms: stebuklinga lazdele nėra populiari žaislas tarp berniukų, bet merginos patinka. Gal jie visada galvoja, kad vieną dieną jie bus fėjos. Nors tai nėra tiesa ir net juokinga, mes vis tiek turėtume tai įtikinti. Dovanos mergaitėms, kurios yra smalsios, reikia nusiųsti keletą kūrybinių dovanų ir būti visiškai neegzistuojančia, kad geriau pritaikytumėte dovaną, pvz., Kristalinę šviesą.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip sužinoti kainas?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


2. Kaip aš galiu pateikti užsakymą?

Galite susisiekti su bet kuria mūsų pardavimais pagal užsakymą. Pateikite savo reikalavimus kaip galima aiškiau. Taigi pirmą kartą galime išsiųsti pasiūlymą. Jei norite kurti ar tolesnę diskusiją, geriau kreiptis į mus su "Alibaba", "Skype", "Email", "WhatsAPP" ar kitų tiesioginių būdų prekybos vadovu, jei kiltų bet kokių vėlavimų.


3. Kaip nustatyti failą?

Nepamirškite sukurti savo failo CMYK 300 ir 100% spausdinimo dydžio. Įtraukite visas specialias instrukcijas į atskirą failą arba atskirą sluoksnį. Ir nepamirškite kraujavimo ir saugos zonų. Nurodykite terminus ir pabučiuokite gabalus į atskirus sluoksnius.


4. Kiek spalvų yra prieinama?

Mes galime atlikti pasirinktines spalvas kaip specialųjį prašymą. Galima įsigyti bet kurią "Pantone" spalvą. Jums tiesiog reikia pasakyti mums savo mėgstamą Pantone spalvų numerį.Tyrimo