Padaryti 3d gimtadienio kortelė

Padaryti 3d gimtadienio kortelė

Jūsų užsakymų susitiko su pavėluotą prekių pristatymą? Mes esame gamintojas. Ji užtikrina, kad mes turime galimybę atlikti gamybos tvarkaraščio punktualus pristatymas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Padaryti 3d gimtadienio kortelė


Medžiaga

meno knygos, spalvotas popierius

Spausdinimo spalva

PANTONE spalvų, taip pat bendros CMYK apdoroti

Paviršiaus šalinimo

UV lakavimas, hotfoil, štampavimo, lazerio pjūvio

Dizainas

galime pasiūlyti specialios konstrukcijos arba pritaikyti

OEM

Priimti, kurti PDF ar PG failo.

Laipsnio

Aukštos kokybės & puikus technika

MOQ

400PCS

Naudojimas

Gimtadienio Sveikinimų, dovanųKokius privalumus jūs turite?

1.Punctual.Jūsų užsakymų susitiko su pavėluotą prekių pristatymą? Mes esame gamintojas. Ji užtikrina, kad mes turime galimybę atlikti gamybos tvarkaraščio punktualus pristatymas.

2.strength.Mes užimti 6 kompensuoti presai ir fleksografinė Spauda: 6 + 1color Heidelberg CD 102, Heidelberg 4 spalvų, pateikiami kai kurie kiti įrenginiai: automatinė klijavimo langelį mašina, Automatinis lankstymo puslapis mašina, automatinės die pjovimo mašina, Automatinis popieriaus pjovimo mašina, karšto štampavimo presas, filmavimo aparatas, UV spauda, šilko spausdinimo mašina ir t. t.

3.15 metų patirtis.Mes turime daugiau nei 15 metų patirtį šioje pramonės šakoje. Tai reiškia, kad mes galite peržiūrėti užsakymų ir gamybos problemų. Todėl, tai įsitikinkite, kad nustatyti riziką, bloga atsitiks.

4. Pasirinkite tarnybos punktas.Yra vienas pardavimo reprehensive, kurie padės jums iš tyrimo padidėjus išsiųstos. Proceso metu, jums tiesiog reikia pasikalbėti su juo apie visas problemas ir taip sutaupo daug laiko.

5. be dizaino.Jei nesate pasiruošę dizainus, profesionalūs dizaineriai galės padėti jums su juo laisvai.

6. griežta kokybės kontrolės.Kiekvienam užsakymui, griežtos kontrolės atliekami QC departamentas prieš siunčiant. Bloga kokybė ir padėtis bus išvengta per duris.

7. stabilus tiekėjų.Mes dirbome su daug aksesuarų tiekėjais jau daugelį metų, kad mes galėtume gauti pigiau popieriaus tipą, rašalą, rankenos ir kiti priedai, geros kokybės, todėl gali suteikti geresnę kainą.

8. sklandus pristatymas.Mes turime ekspertų pristatymo skyriui ir ekspeditorius, todėl mes pažadame greitą ir gerai saugomų prekių.

9. klientams visame pasaulyje.Pakankamai patirties, užsienio prekyba, mes turime daug didelis klientų – Australija, JAV, Japonija, Vokietija, Jungtinė Karalystė ir tt.


Tyrimo