Linksmų Kalėdų atvirukai / Kalėdos atostogų kortelė

1. paprastas rankų darbo Kalėdų kortelė 2. advanced mašinos & kvalifikuotų darbuotojų ir pirmojo laipsnio medžiaga. 3. įvairių dydžių ir formų, renkasi klientas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Linksmų Kalėdų atvirukai / Kalėdos atostogų kortelė

handmade card.jpg

IMG_1642.JPG


Patarimai

Su Kalėdos artėja, gatves, parduotuvių pradeda dress up. Spalvinga Christmas tree yra visur. Žmonės užsiėmę ne pirkti įvairių dovanų ir maisto ir daugelis šeimų ir parduotuvių festivalyje prieš namuose turėtų būti suskirstyti į Kalėdų eglutę. Medis taip pat pakabinti su medvilnės pagaminti iš sniego, subtilus prašmatnus mažų dovanėlių punktyras medžių įvairovė.


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Specialistas. Visos prekės gaminamos pagal save; Mes teikiame vieno langelio paslaugų projektavimas, spausdinimas, perdirbimo, pakavimo. Klientai gali pateikti savo dizainą; Mes taip pat galime patarti kaip padaryti atviruką pagal klientų tikslinių kainų.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar mes turime mūsų logotipą ar įmonės informaciją apie jūsų produktų ar paketą?

Tikrai. Tiesiog reikia atsiųsti mums savo logotipą ir pasakykite mums, ką paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas produktų spauda, UV lakavimas, karšto štampavimo, įspaudimo, Debossing, šilko ekrane, spausdinimo ar lipdukas.


2. kiek laiko galite gauti mėginio?

Gavęs mėginio mokestis ir visi patvirtinti medžiagos & dizainas, mėginio laikas 5-7 dienas ir Express Pristatymas paprastai reikia maždaug 3-5 dienos. Kai kurių mėginio su sudėtingu reikės daugiau laiko.


3. ar galėtumėte padaryti OEM tvarka?

Taip, tikrai. Dauguma mūsų produktai yra kuriami pagal klientų dizaino. Prašome atsiųsti mums PG arba PDF dizainas menas, MP3 arba MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėtų padėti parengti galutinius produktus.


4. Kokia yra jūsų pakavimo terminas?
: Apskritai, mes pakuotės mūsų baltos dėžės ir rudos dėžės prekėms. Jei turite teisiškai registruotų patentų, mes pakuoti prekes savo firminių laukuose gavęs jūsų leidimą raides. Mes parodysime nuotraukas produktų ir pakuočių.

Tyrimo