Naujos dizaino dovanos, skirtos santuokai

1. Vestuvių dienos kvietimo kortelė 2. Daugiau nei 14 metų kūrimo patirtis 4. Kliento pasitenkinimas yra mūsų svarbiausias prioritetas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naujos dizaino dovanos, skirtos santuokai

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_0747.JPG


Patarimai

Jei esate svetingas Viešpats, tada vestuvių kvietimai tekstinius pranešimus būtini. Dabar šiame informaciniame amžiuje vestuvių kvietimus paruošti mados asmenybę nepakanka, nes ne visi gali gauti jūsų kvietimą arba valgyti saldainių, nežinau, kur pateikti kvietimus. Viskas, ko jums reikia išsiųsti žinutę savo artimiesiems ir draugams dieną prieš vestuves, kad pasakytų jums, kada ir kur vestuvės.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip sužinoti kainas?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


2. Kaip aš galiu pateikti užsakymą?
a. Skambinkite mums, jei skubate.
b. Bendraukite su mūsų internetinių paslaugų pardavimo komanda.
c. Norėdami kuo aiškiau užpildyti reikalingas detales, kad galėtume grįžti per 24 valandas.


3. Kaip manau, kad po apmokėjimo galėsite išsiųsti prekes man?

Visų pirma, jei mes nesiųsime užsakymo išsiuntus mokėjimą, galite pateikti skundą dėl alibaba, alibaba teisėjas už jus; tada mes, aukso tiekėjas alibaboje jau daugelį metų, nematote blogų atsiliepimų ar skundų, mes esame patikimi ir patikimi tiekėjai.


4.Kodėl turiu skundą?

Mes norime suteikti jums 100% pasitenkinimą. Tačiau jei susidūrėte su problema ar problema, nedelsdami susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu, kad galėtume patobulinti savo puses.


Tyrimo