Naujo dizaino rankų darbo Kalėdų atvirukai

Naujo dizaino rankų darbo Kalėdų atvirukai

Naujo dizaino, rankų darbo kalėdinių sveikinimo atvirukai greitai išsamiai: produkto pavadinimas: naujo dizaino rankų darbo kalėdinių sveikinimo kortelės kortelės tipas: gimtadienis kortelės, vestuvių kortelę, Kalėdų kortelė, atviruku.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naujo dizaino rankų darbo Kalėdų atvirukai


Greitai išsamiai:

Produkto pavadinimas: naujo dizaino rankų darbo Kalėdų atvirukai

Kortelės tipas: Gimtadienio atviruką, vestuvių kortelę, Kalėdų kortelė, atviruku, jubiliejų kortelę, vizitinės kortelės, dovanų kortelės

OEM/ODM: Šiltai pasveikino

Popieriaus dydis: 116x166mm, A5, A6

Forma: Stačiakampio, kvadrato, lankstymo, pritaikyti

Paviršiaus apdaila: karšto štampavimo, blizgučiai, reljefo įspaudas, matinis laminavimas, blizgus laminavimas, UV vietoje, laku, lazeriu supjaustyti...

Spalva: Pantone spalvų arba 4 spalvų (CMYK)

Aksesuarai: Juosta, EVA formos, kempinė, String, audinys, Diamond ir pan.

Paragauti laikas: 5-7 dienas.


Gamybos proceso:


Mūsų paslaugos:

1. profesionalių pardavimo komanda susisiekti su jumis gerai, anglų ir sumanūs darbuotojai padaryti užsakymą, geros kokybės ir pristatymo time.workshop apima 3500 kvadratinių metrų, įtraukti į mokslinių tyrimų ir plėtros departamento elektroninės departamentas, QC/QA departamentas, marginimo skyrius, rankų darbo gaminių departamento ir elektroninių produktų skyriaus.

2. pažangi mašina gali padaryti viso gamybos proceso savo gamykloje, gerai kontroliuoti kokybę ir kainą. Įmonės verslo kūrimas, mes įrengtos pažangios mašinos išlaikyti visą produkciją procesas nespausdintų paketo baigė savo gamyklą, kuri privertė mus gerai kontroliuoti kokybę ir sutaupyti sąnaudas dėl klientų, taip pat pristatymo produktai jums laiku serija.

3. gera kompanija padaryti savo užsakymą ir pinigai saugūs---6 metų aukso tiekėjas, FSC ir BV ir BSCI akreditavimo gamyklos

Mūsų įmonė turi overpassed BSCI (DBID NO. 28247) ir FSC (SGS HK-COC 010477) akreditacijos nuo 2008 metų.


Įmonės rekvizitai:

Shenzhen Winpsheng amatų Company Limited, įsikūrusi Shenzhen, žemyninės Kinijos, specializuojasi gaminant visų rūšių rankų darbo atvirukai, muzikos korteles, popierinės dežutės, Nešiojami kompiuteriai ir kitos rankos amatų elementai.

Su patyrusių ir profesionali komanda, mūsų produktai buvo eksportuojami visame šalimis ir regionais, pvz., Vokietijoje, JAV, Japonija.

Mūsų kompanija overpassed BSCI (verslo socialinio suderinamumo iniciatyvos) ir FSC (Forest Stewardship Council) akreditavimo jau.

Mes turime nustatyti nepriekaištingos kokybės valdymo sistemą, kuri garantuoja mūsų prekėmis patenkinti klientų reikalavimus.

Tyrimo