Naujos reljefiškos rankų darbo laimingos Bday kortelės kūdikiams

1. Mūsų rinka apima Europos, Amerikos, Japonijos ir kitų šalių. 2. Sveiki atvykę į mūsų įmonę. 3.Visi produktai perduodami kokybės patikrinimui prieš išsiunčiant mūsų kvalifikuotą KK komandą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naujos reljefinės rankų darbo su vaikiškos kortelės vaikams

rankų darbo kortelė


Patarimai

Gimimo nuotraukų rėmas spausdinamas ant aukštos kokybės popieriaus, yra konkurencingas dovanų laukuose. 300gsm C1S meno popierius, aukso ir svirtinio folijos štampavimas. Iš priekio galėtumėte pamatyti, kaip Kalėdų Senelis nešioja savo kuprinę, dovanoja vaikus, kyla sniegas, bet kiekvieno veidas praeina su laimės šydu. Suderintas vokas ir polibagas yra su foto rėmeliu.

Galėtumėte atspausdinti paveikslėlį ir į foto rėmelį įkelti į tą, kuriam esate gerbiamas, praleiskite laiką iš mūsų užimto ​​gyvenimo ir parašykite jiems asmeninę pastabą.


Pakavimas ir pristatymas

Naujos reljefinės rankų darbo su vaikiškos kortelės kūdikiui


Kompanijos profilis

rankų darbo puošnūs bday kortos kūdikiui

"Shenzhen Winpsheng Craft Company Limited" buvo įkurta 2008 m. Ir įsikūrusi Šendžene, netoli Honkongo. Šiuo metu turime 150 darbuotojų, norėdami pateikti produktų seriją. Mes profesionaliai gaminame sveikinimo atvirukus, dovanų daiktus, turtingą patirtį ir technologijas.


specializuojasi eksportuoti reklaminius gaminius, rankų darbo popieriaus sveikinimo atviruką, 3d pop up kortelę, lazerio iškirtimo kortelę, muzikos atviruką, įrašomą atviruką, LED kortelę, garso krepšį, garso dėžę ir kitus dovanos.


Sertifikatai

rankų darbo laimingas Bday korteles

Turgus

world market.jpg

dalis customers.jpg


DUK

1. Kaip jūsų įmonė atlieka kokybės kontrolę?

Kokybė priklauso nuo kainos, turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tokios pačios kokybės, kad mes turime patenkinti įvairius klientų reikalavimus, kai kurie klientai turi aukštą kokybę, kai kuriems klientams reikalinga maža kaina, tai yra pagal savo reikalavimus!2. Kas yra 100% grąžinimo politika?

Mes remiame savo produktų ir paslaugų kokybę. Jei esate ne 100% patenkintas savo pirkimu iš mūsų, tiesiog susisiekite su mumis per 45 dienas nuo pristatymo datos, kurią gausite, ir mes grąžinsime visą produkto kainą (-us)

mes didžiuojamės savo įsipareigojimu patenkinti klientų poreikius. Tačiau tam tikros aplinkybės neapsiriboja

mūsų kontrolė ir garantija netaikoma.


3.Kaip apie pristatymo laiką?

Skirtingiems produktams ir kiekiams reikia skirtingų procedūrų ir skirtingo laiko. Paprastai tai kainuoja maždaug 15-45 dienos visai gamybai.


4.Kas yra kortelės dydis ir struktūra?

1. Visos kortelės yra pritaikytos, o visi išsamūs reikalavimai gali būti pateikti

klientai, mes tikrai jūsų OEM paslaugų tiekėjas.
2. Jei neturite supratimo apie jūsų gaminių matmenis ir struktūrą, mūsų profesionalų dizaino komanda gali pasiūlyti ir išspręsti jūsų klausimus.
Tyrimo