Naujas Auksinių vestuvių pranešimą kortelės dizaino rankų darbo

1. Auksinių vestuvių dieną šventė kortelės 2. Pateikite nemokamai individualų dizaino pagal jūsų reikalavimą. 3. užtikrinti pasiūlyti aukštos kokybės produktą su priimtiną kainą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naujas Auksinių vestuvių pranešimą kortelės dizaino rankų darbo

handmade card.jpg

IMG_1282.JPG


Patarimai

Kaip švęsti tėvų Auksinių vestuvių dieną

Galite imtis, siekiant turėti save nufotografuoti ne tik labai asmenybė taip pat labai įsimintina, gali būti visam laikui išsaugotos.Maisto gaminimui tėvams (vakarienė geriausias), po vakarienės bendrovė juos žiūrėti TV, su prisiminimais iš savo vaikystės dalykų, šiltas nuotraukų tikrai leis savo tėvų šypsena.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Šiuo metu mūsų įmonė yra paskirtoji bendradarbiavimo gamintojas daug žinomų šalies ir užsienio įmonių, daugiau nei 1000 bendrovių paslaugas. Ten bus vis daugiau ir daugiau naujų produktų paleidimo ateityje patenkinti klientų poreikius.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip jūsų bendrovė veikia kokybės kontrolės?

Kokybės priklauso kaina, mes turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tos pačios kokybės, nes mes reikia patenkinti skirtingus užsakovų reikalavimus, kai klientams reikia aukštos kokybės, kai kuriems klientams reikia žema kaina, tai pagal Jūsų poreikiams!


2. ar turite laikyti tik tuos produktus parduoti?

ne. Mes dirbame dėl OEM pavedimus. Vadinasi, dydžio, medžiagos, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimą ir t.t. priklausys nuo jūsų prašymus. Žinoma, jūsų logotipas gali būti spausdinami produktai.


3. ar galite pavyzdžius, pagrįstus mūsų dizaino arba idėja?
Taip, mes galime padaryti mėginiai pagal savo dizainą ir idėja. Mes galime padaryti 3D iliustracijos pagal savo idėją savo patikrinimui ir tada eisim su mėginiais.


4. kiek daug spalvų yra prieinami?

Mes galime padaryti pasirinktiniai spalvos kaip jūsų specialų prašymą. Bet Pantone spalva yra prieinama. Jums tereikia papasakoti savo mėgstamą Pantone spalvų skaičių.


Tyrimo