Nauja rankų darbo laimingas gimtadienio atvirukai ir sveikinimai

1. saldus gimtadienio atviruką Lover 2. palankios kainos ir geros kokybės produktą. 3. Išplėstinė mašinos & kvalifikuotų darbuotojų ir pirmojo laipsnio medžiaga.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nauja rankų darbo laimingas gimtadienio atvirukai ir sveikinimai

handmade card.jpg

IMG_1060.JPG


Patarimai

Pasaulyje paplitusi mėgėjams, kurie gyvena kartu, susituokti mėgėjams Valentino diena romantiškas, bet ne per daug kainuojančio. Mažas prabangus kavos puodą ar paprasta ir elegantiška maža arbata yra labai tinkama, žiemos Sniegas naktį, judviejų atgal į nugaros sėdint ant kilimo, gerti arbata pokalbių noras, kad jausmas nėra labai geras? Puikus meilė slepiasi kiekvieną paprastų patiekalų.


Packing and shipping3.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar galiu gauti citata mano užklausa?

Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ko nors skubiai, mes citata Jums per 2 valandas, pagal visus pateikiamus duomenis.


2. kokios rūšies popieriaus galima spausdinti?

Meno knygos suteikia geriausią spalvų ir dizaino. Mes taip pat galime pateikti kiti specialaus popieriaus kaip juodą kortą, balta kortelė, kompensuoti popieriaus ir PU oda ir kt.


3. gali gauti puolė, laivybos?

Jūs galite atnaujinti savo laivybos FedEx Overnight (ar panašios Express paslauga), kurios gali padėti patenkinti jūsų terminas. Puolė laivybos neturi įtakos apsisukimo laikas 10-15 dienų spausdinimui.


4. koks mūsų tikslas?

Mūsų tikslas-sukurti geriausią pramonės grandinės ir suteikti jums geriausią kokybės ir paslaugų. Jums siūlome JAV tikimybė, mes apdovanoti jus didelis kainų stabilumas.
Tyrimo