Naujas namo sveikinimo sveikinimo atvirukas draugui draugui

1. Sveikinimo atvirukas naujiems namams 2. Importuotoms pažangiausioms mašinoms iš Vokietijos ir Japonijos 3. 100% gamintojas ir galime sukurti patys
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naujas namo sveikinimo sveikinimo atvirukas draugui draugui

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_1133.JPG


Patarimai

Persikėlimas į naują namą yra visiškai nauja pradžia, atsisveikinkite su vakaru, nesvarbu, ar tai saldūs ar karti. Šeimoje tai nėra lengva padaryti tokį pasirinkimą, jie bus išgyventi keletą sunkių dienų. Reikėtų jiems pasveikinti žodžius. Namas atnaujinamas, nuotaika tampa vis geresnė, vaikai gauna geresnes klases, meilužis myli daugiau, darbas yra malonus, o sveikinimai yra jūsų širdyje.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip jūsų įmonė atlieka kokybės kontrolę?

Kokybė priklauso nuo kainos, turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tokios pačios kokybės, nes mums reikia patenkinti įvairius klientų reikalavimus, kai kurie klientai turi aukštą kokybę, kai kuriems klientams reikalinga maža kaina, tai yra pagal savo reikalavimus!


2. Kaip aš galiu pateikti užsakymą?

Galite susisiekti su bet kuria mūsų pardavimais pagal užsakymą. Pateikite savo reikalavimus kaip galima aiškiau. Taigi pirmą kartą galime išsiųsti pasiūlymą. Jei norite kurti ar tolesnę diskusiją, geriau kreiptis į mus su "Alibaba", "Skype", "Email", "WhatsAPP" ar kitų tiesioginių būdų prekybos vadovu, jei kiltų bet kokių vėlavimų.


3.Kad, jei yra problemų dėl produktų gavus?
Kadangi spausdinimo gaminiai visada turi spalvų nuokrypį, mes negalime pažadėti to išvengti, tačiau mes prieš jus peržiūrėsime nuotraukas, kad patvirtintume.
Jei tai yra kitos didelės gamybos klaidos, mes atspausdinsime jums nemokamai.


4. Kokia yra jūsų pritaikyta paslauga?

Įvairios pritaikytos paslaugos apima individualų garsą, formą, dydį, spalvą ir kitus reikalavimus. Be to, mes teikiame OEM ir ODM paslaugas. Nepriklausomai nuo logotipo ar prekės ženklo. Visi produktai bus atidžiai tikrinami prieš išsiuntimą.
Tyrimo