Naujieji metai Šventinis atvirukas / rankų darbo šventinė kortelė

Naujieji metai Šventinis atvirukas / rankų darbo šventinės kortelės patarimai Neįrašykite sveikinimo atviruko iki paskutinės minutės. Kalėdų metu nenorite, kad būtumėte tik nusiuntę Naujųjų Metų sveikinimo atviruką, kai pamatysite Naujųjų metų dieną, galėsite atsiųsti pavasario šventės atviruką, kai pavasaris ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naujieji metai Šventinis atvirukas / rankų darbo šventinė kortelė

handmade card.jpg

IMG_0175.JPG


Patarimai

Neįrašykite sveikinimo atviruko iki paskutinės minutės. Jūs nenorite, kad Kalėdų metu būtų galima siųsti tik Naujametines pasveikinimo atviruką, kai pamatysite Naujųjų Metų dieną, galėsite siųsti Pavasario šventės atviruką, kai Pavasario šventė galės siųsti tik motinos dienos atviruką.

Rašydami gavėjo vardą ant voko, naudokite asmeninę pavadinimą, pvz., "P.", "Ponia", "daktaras". Įsitikinkite, kad pašto adresas yra tikslus.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Mūsų kompanija, remdamasi technologijų plėtra, yra grupė patyrusių darbuotojų, kurie yra talentingi vyresniosios vadovybės, rinkodaros ir gamybos įgūdžių.

Mes specializuojamės gaminant sveikinimo atviruką, muziką / LED kortelę, 3d pop-up kortelę, popierinę dėžę, popierinius maišelius ir kitus popierinius dovanos daugiau nei 13 metų.


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. .


2. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


3. Kaip gauti pavyzdį?

Paprastai pavyzdžio mokestis ir krovinys turi būti apmokestinami jūsų pusėje, jie bus grąžinami pateikus didelį užsakymą. Tada muzika ir išorinis išvaizda turėtų būti siunčiami mums. Mes atliksime mėginius tau.


4.Kas yra kortelės dydis ir struktūra?

Visos kortelės yra pritaikytos ir visi išsamūs reikalavimai gali būti pateikti klientams, mes tikrai jūsų OEM paslaugų tiekėjas.  

Tyrimo