Nicos gimtadienio norai Sveikinimo atvirukai draugams

1.Profesionalus gimtadienio kortelės gamyba 2. Geros paslaugos ir greitas pristatymas mūsų įmonėje 3. OEM & ODM užsakymai taip pat yra sveikintinas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nice Happy Birthday prašau atvirukai draugams

handmade card.jpg

IMG_0333.JPG


Patarimai

Labiausiai nerimą keliantis dalykas, susijęs su draugo gimtadieniu, - tai galvoti apie save ir pasirinkti unikalią gimtadienio dovaną. Kiekviena mintis, kuri turi būti kitokia, patiria sunkumų. Kaip pasirinkti kūrybinę dovaną, kaip gimtadienio dovaną, nebus pateikta kitoje pusėje, o žmonės ekstatiški? Individualizuotos dovanų pritaikymas gali tai padaryti. Kortelė su savo unikaliais žodžiais ir norais bus tikrai gera dovana.


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

factory 2.jpg

Visa gamybinė komanda siekia pristatyti aukščiausios kokybės gaminius iki paskutinės detalės. Daugiau nei 12 metų vystymas suteikia mums daugiau patirties. Klientų pasitenkinimas yra mūsų svarbiausias prioritetas.


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip manote apie savo aptarnavimą po pardavimo?

Galite būti tikri dėl mūsų paslaugos, raskite kokių nors problemų gavus produktą, bet kada galite susisiekti su mumis ir greitai ir kantriai išspręstume problemas.


2. Kiek laiko galiu gauti pavyzdį?

Gavęs imties mokestį, patvirtinama visa medžiaga ir dizainas, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


3.Kai galiu gauti kainą

Mes paprastai cituojame per 24 valandas po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei kaina yra labai skubi, skambinkite mums tiesiogiai, kad paprašytumėte pagalbos. Telefono numeris yra mūsų svetainės viršuje, tada mes galime jums atsakyti per trumpą laiką.


4. Kokia yra jūsų pakavimo terminas?
A: Paprastai mes pakuojame savo prekes baltos dėžutėse ir rudos dėžutėse. Jei turite teisėtai įregistruotą patentą, mes galime pakuoti prekes savo prekinio ženklo dėžėse po to, kai gavote leidimo laiškus. Parodysime jums produktų ir paketų nuotraukas.
Tyrimo