Senas Kalėdų kortelės / gražių Linksmų Kalėdų kortelė vaizdų

1. OEM priimta: Galime pagaminti bet kurios jūsų dizainas. 2. geras aptarnavimas: draugas laikome klientų. 3. geros kokybės: mes turime griežtą kokybės kontrolės sistemą. Gerą reputaciją rinkoje.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Senas Kalėdų kortelė / gražių Linksmų Kalėdų kortelė vaizdų

handmade card.jpg

IMG_3273.JPG

Patarimai

Labdaros tipo Kalėdų kortelė: kai kurių labdaros organizacijų bus atlikti kai kurių Kalėdiniai atvirukai kaip labdaros padidinti naudojimą. Labiausiai žinomas reikia pradėti 1949 m. Jungtinių Tautų vaikų fondo pagamintų kalėdinių labdaros ir dažnai šie atvirukai spausdinami ant tarptautiniu mastu pripažintų menininkų kūrinius. Žinoma, jei mes turime galimybę, mes turėtų remti šių labdaros organizacijoms daug!


Pakavimo & pristatymas

packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Winpsheng, popieriaus amatų produktų skyrė daugiau nei 14 metų Kinijoje. Pradėjo kaip mažas operaciją, bet dabar tapo viena iš pirmaujančių tiekėjų Kinijoje.

Daugiau nei 12 metų patirtį gaminant visų rūšių popieriaus produktai, pavyzdžiui, sveikinimo atviruką su arba be elektroninės, popieriaus langelį, lipduko, popieriaus maišelį ir taip toliau.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


2. kaip pateikti užsakymą?
a. susisiekti su mumis telefonu, jei esate skubėti.
b. kalbėtis su mumis internete teikiamomis paslaugomis.
c. pildyti mūsų kuo aiškesnis, reikalingus duomenis, kad mes galime gauti jums atgal per 24 valandas.


3. ką daryti, jei turiu nusiskundimų?

Mes norime suteikti jums 100 % pasitenkinimą. Vis dėlto kyla susirūpinimą ar problemų, nedelsdami susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu, todėl galime imtis skubių korekcinių veiksmų mūsų pusės.


4. ar galite spausdinti kitomis užsienio kalbomis be anglų kalbos?

Taip, kiekvienas kalbomis yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotė tada mes atsiųsime jums teksto projektą, jį patvirtinti ir prisiims atsakomybę už bet kokias klaidas, todėl prašome patikrinti projektą atidžiai


Tyrimo