Retro rankų darbo sveikinimo atvirukas

1. Retro rankų darbo sveikinimo atvirukas 2. Konkurencinis minimalus užsakymo kiekis 3. Stiprus profesionalus R & D komanda.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Retro rankų darbo sveikinimo atvirukas

handmade card.jpg

IMG_3178.JPG


Patarimai

Rašomoji mašinėlė buvo geras dokumentų spausdinimo kompanionas ilgiau nei šimtmečiui, o spausdinimas rašalu ir rašalu dar kartą tapo neatskiriama filmo dalimi, bet dabar, kai rašomosios mašinėlės verslas kompiuteriams buvo stumiamas į kampą, sustabdyti gamybą rašomųjų mašinėlių produktų Mumbajuje, Indijoje. Tai reiškia, kad pasaulyje nebebus rašomosios mašinėlės.


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kiek dienų bus bandiniai? Kaip apie masinę gamybą?
- Paprastai 3-5 paras mėginių gamybai.
-Mazinės gamybos pradžios laikas priklausys nuo kiekio, gamybos meno ir tt FYI, 8-12 dienų 30000pcs pirkinių krepšiai.


2. Kokią paslaugą galite teikti be spausdinimo paslaugos?
Jei norite platinti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, galime suteikti jums mažas platinimo išlaidas ir nemokamą saugyklą. Ir jei jums reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodas Kinijoje, mes galime padėti jums laiku pristatyti.


3. Kiek laiko galiu gauti pavyzdį?

Gavęs imties mokestį, patvirtinama visa medžiaga ir dizainas, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


4. Kaip apie kainą?

Kaina bus vykdoma pagal kiekį už tą pačią prekę, mažesnio kiekio ir didelio kiekio kaina bus kitokia. Jei norite sutaupyti savo vertinamo laiko ir gauti kainą pirmą kartą, žemiau pateiktos informacijos siūlome pateikti mūsų tikslią kainą.Tyrimo