Siųsti nemokamą etiketę gimtadieniui

Gimtadienio nemokamos e-pašto siuntimasProdukto pavadinimas: gimtadienio nemokamas el. Pašto siuntimas Popierius: be medžio popieriaus, kraftpopieris, perlinis popierius, atspaudinis popierius, rankų darbo popierius, meno popierius ir kt.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gimtadienio nemokamos e-pašto siuntimas


Prekės pavadinimas: gimtadienio nemokamo el. Pašto siuntimas

handmade card.jpg


Paviršiaus apdaila:


Daugiau susijusių produktų:Pakuotė ir pristatymas:

Pakuotės amžius

Paprastai mūsų kortelės pakuotė yra 1 pc / polybag + apvalkalas, tada kortelę įdėkite į vidinę dėžę ir prižiūrėkite dėžutę (B / B WAVE PAPER), kad produktai būtų apsaugoti transportavimo metu.
Mes galime pritaikyti paketą pagal jūsų reikalavimą,

Pristatymas

Express: bendradarbiaujame su daugeliu tarptautinių greitųjų paslaugų bendrovių, kurios gali teikti mažesnes kainas ir greitą pristatymą. Paprastai jums duoda 3-4 dienas. Tai taikoma imties ir skubos tvarka.

Jūra: Galite pasirinkti naudoti smailų ekspeditorių arba paprašyti mus ieškoti patikimo ekspeditoriaus.
Kompanijos informacija:

"Shenzhen Winpsheng Craft Company Limited" buvo įkurta 2008 m. Ir įsikūrusi Šendžene, netoli Honkongo. Šiuo metu turime 150 darbuotojų, norėdami pateikti produktų seriją.

Amerika, Japonija, Korėja ir Pietryčių Azija, taip pat Honkongas ir Taivanas. Aukščiausios kokybės, prieinamos kainos ir produktų naujovės yra pagrindinė mūsų kompanijos tikslinė pristatymo trukmė ir puikus aptarnavimas yra mūsų ilgalaikio bendradarbiavimo garantija!
Sertifikatas:

Certificates 2.jpg


Dalis klientų:


DUK

1. Dėl tų pačių produktų, kodėl jūsų kaina yra didesnė už kitą tiekėją šioje rinkoje?

Skirtingi gaminiai turi skirtingą kainą, nors tas pats produktas, kuris naudoja skirtingą popierių ir apdailos produkciją, turės skirtingą kainą, nes tiekėjai mums pranašauja, kad klientams siūlome geriausią išankstinį pardavimą ir garantinį aptarnavimą!


2. kokį popierių galima spausdinti?

Meno popierius suteikia geriausius spalvų ir dizaino rezultatus. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt


3. Jūsų įmonės užsakytuose spausdinimo gaminiuose tikrai nėra MOQ?

Taip, nes mes turime lanksčią tiekimo grandinę, todėl priimame spausdinimo pritaikymą be moq. Be to, specialios formos poreikis gaminti pelėsių gaminius, pvz., Apskrito kartono dėžutes ir kitus ypatingus atvejus. Tradicinė kartoninė dėžutė iš esmės yra neturi minimalaus kiekio, 1 produktas nuo pritaikymo.


4.Kodėl turiu skundą?

Mes norime suteikti jums 100% pasitenkinimą. Tačiau, jei jums kiltų susirūpinimas ar problema, nedelsdami susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu, kad galėtume imtis greitų korekcinių veiksmų iš mūsų .Tyrimo