Su gimtadieniu pageidavimai kortelę siųsti draugams

1. gimtadienio atvirukai draugams 2. pagrindinė rinka yra Europa, Japonija, Jungtinės Amerikos Valstijos. 3. 100 % gamintojas ir gali kurti pagal save
Pokalbis dabar

Informacija apie

Su gimtadieniu pageidavimai kortelę siųsti draugams

handmade card.jpg

IMG_0836.JPG


Patarimai

Gimtadieniai yra labai ypatingas dienas visiems, todėl žmonės, kurie paprastai gimtadienio bus traktuojami draugai ir šeima. Dėl šios priežasties vaikai yra visada laukiu savo gimtadienio, ir netgi tikiuosi ateiti anksti. Be šalis, šią dieną bus dovana siųsti žmones, gimimo diena, gimtadienis bus geras pasirinkimas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Viso gamybos komanda skirta aukštos klasės kokybės produktų iki smulkmenų. Daugiau nei 12 metų plėtra suteikia mums daugiau patirties. Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


2. ar galite pavyzdžius, pagrįstus mūsų dizaino arba idėja?
Taip, mes galime padaryti mėginiai pagal savo dizainą ir idėja. Mes galime padaryti 3D iliustracijos pagal savo idėją savo patikrinimui ir tada eisim su mėginiais.


3. ką daryti, jei turiu nusiskundimų?

Mes norime suteikti jums 100 % pasitenkinimą. Vis dėlto kyla susirūpinimą ar problemų, nedelsdami susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu, todėl galime imtis skubių korekcinių veiksmų mūsų pusės.


4. Kiek kainuoja kaina ir laivas į mano šalį?

Kaina yra pagrįsta kiekybės, amatų ir dizaino detalių. Krovinių gaus iš krovinių bendrovė pagal bruto svorį ir CBM. Prieš tai padaryti aibės, mes tik galime suteikti jums apytikslę kainą.


Tyrimo