Blizgučiai, vestuvių atvirukai dizaino draugai

1. vestuvių kortelę su blizgučiai 2. OĮG yra priimtinas. Jūsų dizainas yra sveikintina 3. geras paslaugas & greitas pristatymas mūsų įmonėje
Pokalbis dabar

Informacija apie

Blizgučiai, vestuvių atvirukai dizaino draugai

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_3418.JPG


Patarimai

Per blizgučiai yra vienas iš priedai už atviruką. Ji gali pareikšti tam tikrą linksmam poveikį. Laisvai plaukiojantis flash plėvele tvirtinamas ant grotelių. Pusiau skaidrus atspindžio efektą gali sugerti šviesos šaltinio bet kuria kryptimi, ir kartu su savo spalvą, pabrėžti unikalų efektyvumo poveikis, mirksi spalvingas yra pagrindinis bruožas tai.

Be to, per blizgučiai yra grynai rankų darbo meno produktų. Sintezės dizaineris 's įvairių minčių.


produce process.jpg

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar mėginio mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai mėginio mokestis gali būti grąžinamas kai patvirtinsite masinės gamybos, bet konkrečią situaciją susisiekite su tais žmonėmis, su savo užsakymą.


2. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


3. ar galite pavyzdžius, pagrįstus mūsų dizaino arba idėja?
Taip, mes galime padaryti mėginiai pagal savo dizainą ir idėja. Mes galime padaryti 3D iliustracijos pagal savo idėją savo patikrinimui ir tada eisim su mėginiais.


4. kokia pristatymo laikas?

Skirtingus produktus bei jų kiekius reikia skirtingų procedūrų bei terminus. Mes galime pažadėti stengiamės baigti savo užsakymus per trumpiausią laiką. Paprastai tai kainuos apie 15to45 dienų gamybos. Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai.

Tyrimo