Nustatykite burės atviruką / popieriaus atviruką

1. Kortos kviečiant draugus keliauti su jumis. 2. Geros paslaugos ir greitas pristatymas mūsų įmonėje. 3. OEM & ODM užsakymai taip pat yra sveikintinas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nustatykite burės atviruką / popieriaus atviruką

handmade card.jpg

IMG_2348.JPG


Patarimai

Eik travilis: linksma vaikščiojimas pėsčiomis, žygiai kalnuose, visur, kur įvairios gėlės konkuruoja atvirai, judančios šypsenos, visą kelią, visą kelią praleisti; Neprilygstamas traukinys, žvelgdamas pro langą. Greitai pasikeičia dalykai, atsiranda, o tada išnyksta, dreifuojasi, tada gali būti liūdnas ar pilnas nuovargio, paliekant tik būsimų kelionių lūkesčius.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kiek užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


2. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


3. Ar galite padaryti dizainą man per 15 dienų nuo užsakymo patvirtinimo?

Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį ar jūsų idėjas ... ir galite pasirinkti norimą spalvą. Mūsų profesionalus dizaineris atliks jūsų dizaino darbus.


4. Ar jūsų įmonėje atliekamas gamyklos auditas?

A: Taip, atlikome "DISNEY" auditą dėl kokybės ir socialinės atsakomybės, WOOLWORTH gamyklos audito. Tuo tarpu mūsų gamykla turi savo ISO sertifikatą.


Tyrimo