Pasirašant vestuvių kortelės / rašyti pageidavimus rankų darbo kortelė

1. vestuviniai atvirukai pasirašyti 2. Tarptautiniai kokybės konkurencinga kaina ir stipri jėga 3. individualų dydį ir spalvą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pasirašant vestuvių kortelės / rašyti pageidavimus rankų darbo kortelė

Handmade Greeting Card.jpg


Patarimai

Skiriasi nuo bendrųjų žymens Taivane, čia yra keletas piemenų atmosferą. Švieži ir varva meilužis žolės, ausys kviečių, stalo gėlės formos aukštosios mokyklos žemo lygio trijų lygių, balta idiliškas Žvakidė, linguojančiomis, žiedlapiai natūraliai atsitiktine tvarka išsisklaidę ant paklodės sukurti natūralios šilumos pojūtis kratinys, tai tikrai šviežių ir natūralių vestuvių. Jei yra draugų grupe, gali norėti turėti tokia maža vestuvių naktį, spaudimą savo gyvenimą visiškai išleido jį.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Darbo eiga

produce process.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


2. kaip pateikti užsakymą?
a. susisiekti su mumis telefonu, jei esate skubėti.
b. kalbėtis su mumis internete teikiamomis paslaugomis.
c. pildyti mūsų kuo aiškesnis, reikalingus duomenis, kad mes galime gauti jums atgal per 24 valandas.


3. Koks yra minimalus užsakymo kiekis?
Paprastai mūsų MOQ yra 500pcs. Nors kartais mes suformavome už mažiau nei 1000. Tačiau už nedidelį kiekį bus kaina yra labai didelė svarstant reprodukcijos, spauda, įrankius bei įsisteigimo išlaidas.


4. kaip sužinoti knygos maišelio kaina?
Nesvarbu, kokios prekės norite, jei norite greitai sužinoti kainą, prašome pateikti šią informaciją: medžiagos; Storis; Dydis; Spalva; Kiekis; Arba jūs galite atsiųsti mums savo pirminio mėginio, jei turite.


Tyrimo