Sidabrinė folija rankų darbo prabangių verslo gėrybių kortelė

1. Puikus aptarnavimas po pardavimo. 2. Aukštos kokybės, konkurencinga kaina. 3. Tik kokybė ir paslauga gali mums pasakyti.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Sidabrinė folija rankų darbo prabangių verslo gėrybių kortelė

handmade card.jpg


Patarimai

Vizitinės kortelės siuntimas:

atspausdinta ant sveikinimo atviruko savo vardą ir pavardę, bet surašyta vokuose

Jei užsakysi atviruką anksti, galėsite rasti įmones, siūlančias sveikinimo atvirukų pritaikymo paslaugas, kad jie savo sveikinimo atviruką atspausdintų savo vardą ir pavadinimą, o jūsų sveikinimo atvirukas atrodytų profesionaliau.

Tačiau norint, kad jūsų sveikinimo atvirukas nebūtų "masinės gamybos", geriau parašyti voką rankraščiu. Jei nesate tuščias, leiskite savo sekretoriui, draugui ar šeimos nariui padėti.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

"Shenzhen Winpsheng Craft Company Limited" buvo įkurta 2008 m. Ir įsikūrusi Šendžene, netoli Honkongo. Šiuo metu turime 150 darbuotojų, norėdami pateikti produktų seriją.

Visą stebėjimo paslaugą: bendrovė sukūrė profesionalų valdymo komandą ir standartizuotą valdymo procesą, kad klientams būtų suteiktas visas projekto valdymo procesas, siekiant užtikrinti maksimalų klientų poreikių įgyvendinimą.


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.


2. Kokių spausdintuvų turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvus ir interneto spausdinimo spausdintuvus. Pagal skirtingus kiekius, spausdinimui naudojame skirtingus spausdintuvus. Galite gauti konkurencingą kainą.


3. Kaip galiu gauti tikslią kainą?

Yra keletas pagrindinių specifikacijų, kurias turime žinoti kainų apskaičiavimui, ty kiekiui, dydžiui, produktų formai (nuotraukoms), medžiagai ir spalvotai spausdinimui bei paviršiaus apdailai (gali būti nurodoma paaiškinti nuotraukas mūsų tinklalapyje), tada geriausias kaina bus išsiųsta jums laiku.


4. Kokios yra meno kūrinių gairės?

"Illustrator-Accepted" failų formatai: .ai / .eps / .pdf

"Photoshop-Accepted" failų formatai: .psd / .eps / .bmp

"CorelDraw-Accepted" failų formatai: .cdr


Tyrimo