Paprasti atvirukai 18-osioms dienoms

1. Paprastos 18-osioms gimtadienio kortelėms 2. 100% gamintojui ir galime suprojektuoti patys. 3. Priimta BSCI & ISO & FSC akreditacija.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Paprasti atvirukai 18-osioms dienoms

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_2407.JPG


Patarimai

18 metai yra gerai, vaikui 18 metų. Tėvai privalo suteikti savo vaikams ypatingą gimtadienį, tegul vaikai supranta, kad jie yra suaugusieji, kelio ateitis į savo pasirinkimą, ypatingas gimtadienio dovana išreiškė tėvų ketinimus ir rūpintis savo vaikais, leisk vaikams augti greitai, nebijok nesėkmės, tėvai atsilieka ir palaiko.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip gauti citatą?
Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai bus išsiaiškinta visa informacija apie produktus. Jei kas nors skubiai, mes galime pasiūlyti jums per 2 valandas, remiantis visa pateikta informacija.


2. Kaip aš galiu gauti tikslią kainą?

Yra keletas pagrindinių specifikacijų, kurias turime žinoti kainų apskaičiavimui, ty kiekiui, dydžiui, produktų formai (nuotraukoms), medžiagai ir spalvotai spausdinimui bei paviršiaus apdailai (gali būti nurodoma paaiškinti nuotraukas mūsų tinklalapyje), tada geriausias kaina bus išsiųsta jums laiku.


3.Kas yra didžiausias pranašumas, palyginti su konkurentais?
Mes esame viena iš pirmųjų DIY amatų ir popieriaus produktų tiekėjas. Mes didžiuojamės savo platų produktų asortimentu, griežta kokybės kontrole, gera prekyba po pardavimo ir stabiliais santykiais su klientais.


4. Ką daryti, jei turiu tam tikrų specialių reikalavimų?

Klientui reikalinga speciali užsakymo forma, pvz., Testo reikalavimas arba tarptautiniai standartai, prašome pranešti mums iš anksto, kad galėtume tinkamai užsakyti medžiagas.


Tyrimo