Paprastas Paryžiaus modelio Valentino diena kortelė Pop

Paprastas Paryžiaus modelio Valentino diena kortelė Pop

Pop Up korteles yra paprastai skiriama ypatingomis progomis, pavyzdžiui, gimtadieniai, Kalėdos ar kitos šventės, jie taip pat siunčiami perteikti Ačiū ar išreikšti kitomis jausmas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Paprastas Paryžiaus modelio Valentino diena pop-up kortelė


Pop Up korteles yra paprastai skiriama ypatingomis progomis, pavyzdžiui, gimtadieniai, Kalėdos ar kitos šventės, jie taip pat siunčiami perteikti Ačiū ar išreikšti kitomis jausmas. Mūsų gamintojas yra daug daugiau nei 10 metų patirtį gamybos atvirukas. Per pastaruosius penkerius metus, dizainų bendrovė pasiekė tūkstančiai.

Kiekvienais metais įmonė įdiegė į rinką 100-200 naujo dizaino su daugeliu įvairių temų, pavyzdžiui, festivaliai, architektūros, kino dekoracijos, meilė, jubiliejus... ir gauti daug teigiamų grįžtamųjų partneriai ir Klientai. Be nuolat atnaujinti produktą temos, gerinant darbuotojų įgūdžius, atsinaujina nauji statybos metodai, bendrovė nuolat keičiasi, dydžio, stiliaus produkto išvaizdą ir pakuotės specifikacijas, kad etiketės būtų patenkinti kiekvieno rinkos tendenciją.
Nustatyta

2011

Darbuotojas

55

Įranga

6pcs lazerinio pjovimo staklėmis; 3Vnt lazerinis 1vnt perforavimo mašina, mašina raižinio, pjovimo kortelių; 2pcs šlifavimo apdailos mašinos; 2pcs ekrano spausdinimo mašina; 2pcs CNC

Produktai

Akrilo; Kortelės; Medžio amatų ir IR akrilo

Talpa

150000/mėnesio bazę skirtingi produktai

Pristatymo laikas

5 - 7 darbo dienas po užsakymo lapą, patvirtinta

Tyrimo