Paprastos vestuvių kortelės pageidavimai draugams

1. Kartą tik susituokusioms poroms 2. Puiki spausdinimas su geru procesų valdymu; 3. Aukštos kokybės lygis su palankiomis kainomis;
Pokalbis dabar

Informacija apie

Paprasta vestuvių kortelė nori draugams

handmade card.jpg

IMG_0819.JPG


Patarimai

Dovanos laikymas yra vienas iš labiausiai apgalvotų vestuvių dovanų, skirtų sužadėtiniui. Bridesmaidams ar jaunikių draugams, padėti jaunikiui pradėti namą yra praktiška ir maloni. Paprastai šeimos nariai nuotaka ir jaunikis nedalyvauja ritualuose, bet ritualas gali būti laikomas jų namuose. Taip pat įprasta, kad tiek vyrai, tiek moterys lankytų dovanas. Yra užkandis, popietės arbata, vakarienė sode arba nedidelė vakarėlis su saldumynais.


packing and shipping 2.jpgKompanijos profilis

advantage.jpg

Mes sukūrėme stabilius bendradarbiavimo santykius su daugybe patikimų tiekėjų, yra profesionali komanda, dirbanti su didelio efektyvumo, pasirengusi tarnauti klientams visame pasaulyje su dideliu aistra.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galite mums daryti dizainą?

Taip, mes turime profesionalų komandą, turinčią turtingą vestuvių patirtį, kuria puoselėja dizainą ir gamybą. Tiesiog pasakykite mums savo idėją; mes padėsime įgyvendinti jūsų idėją tobuliausiose dėžėse, tokiose kaip dydis, spalva, jūsų logotipas ....


2. Kaip gauti citatą?
Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai visi duomenys bus aiškūs. Jei kas nors skubiai, mes galime pasiūlyti jums per 2 valandas, remiantis visa pateikta informacija.


3. Ar galiu gauti nemokamą pavyzdį?

Žinoma! Mes galime atsiųsti pavyzdį, kurį mes padarėme anksčiau kitiems mūsų klientams, arba pateikti naują tuščią pavyzdį pagal jūsų poreikius, todėl tik jums reikia sumokėti siuntimo bandymo kainą. Jei tiesiog reikia patvirtinti funkciją per vaizdo įrašą, jums nereikia mokėti cento.


4.Kas yra didžiausias pranašumas, palyginti su konkurentais?
Mes esame viena iš pirmųjų DIY amatų ir popieriaus produktų tiekėjas. Mes didžiuojamės savo platų produktų asortimentu, griežta kokybės kontrole, gera prekyba po pardavimo ir stabiliais santykiais su klientais.


Tyrimo