Specialūs elegantiška gimtadienio linkėjimai atvirukas

1. gimtadienio atvirukas Lover 2. puikus garantinis aptarnavimas. 3. aukštos kokybės, konkurencingą kainą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Specialūs elegantiška gimtadienio linkėjimai atvirukas


IMG_2091.JPG

Patarimai

Svarbiausias dalykas yra tai, kad ši asmeninė kortelė specialiai parengta unikali, pilnai išreikšti savo asmenybę, svarbiausias dalykas yra, jis gali likti amžinai!

Žinoma, ji svarbi daug kas ją siųsti šį atviruką.  tol, kol jums rūpi jos. Manau nesvarbu ką jūs suteikiate jai patiks. Siųsti kortelę, taip pat savo jausmus.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Su 14 metų patirtį kartu su puikios kokybės, pažangių paslaugų ir konkurencingas kainas,-pasirinkimas pelnė daugelio klientų pasitikėjimą ir paramą. Profesionalus jauna komanda, skirta pardavimų vadybininkas, kuris yra visada pasiruošę suteikti jums geriausią aptarnavimą.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg


part of customers.jpg


DUK

1. kaip gauti mėginys siekiant patikrinti jūsų kokybės?

Po kainų patvirtinimo, jums reikia už mėginius, kad patikrintų mūsų dizaino ir popieriaus kokybė. Spausdintos mėginių, mes patikrinsime $30-$100 ant plėvelės & spausdinimo išlaidoms padengti. Pavyzdys išlaidas galima grąžinti atgal po patvirtinti užsakymą.


2. kaip galite gauti nemokamų pavyzdžių?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, bet ir kai kurie mėginiai su sudėtingesnis reikalavimas, mums reikės labai nedidelis kiekis mėginio mokestį, tačiau ji bus išskaičiuota iš visos sumos kai užsakymas bus patvirtintas.


3. ką apie švino laiko masinei gamybai?

Tiesą sakant, tai priklauso nuo kiekio ir sezoną, galite pateikti užsakymus, mes padarėme geriausia įrašyti duoda 10.000 atvirukai per savaitę. Apskritai, rekomenduojame, kad paleidus užklausą dviejų mėnesių anksčiau, nei norėtumėte gauti produktai ne savo šalyje.


4. ką daryti, jei aš turiu kai kurių specialių reikalavimų?

Klientų specialios reikalauja tvarka pvz., bandymų reikalauja arba tarptautinius standartus susitikti, susisiekite su mumis iš anksto, kad mes galite užsisakyti medžiagų teisingai.


Tyrimo