Unikalūs Kalėdų sveikinimo atvaizdų kortelės

1. Unikalus Kalėdinis sveikinimo atvirukas 2. Visiškai įrengta spausdinimo technologija 3. Tarptautinė kokybė konkurencinga kaina ir stiprus stiprumas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Unikalūs Kalėdų sveikinimo atvaizdų kortelės

handmade card.jpg

IMG_3610.JPG


Patarimai

Kalbėdamas apie Kalėdų sveikinimo atviruką, jis gali priminti raudoną ir žalį vainiką, seną Kalėdų Senelį, snieguotą taikų Kalėdų išvakarę ir visas Kalėdų dovanų rūšis. Bet ši kortelė labai skiriasi nuo įprastos Kalėdų kortelės. Negalite rasti jokios raudonos šios kortelės ar Kalėdų Senelio. Ant viršelio stovi tik kai kurios Kalėdų eglutės. Ši kortelė tinka tiems vaikams, kurie gyvena šiltoje vietoje, kur niekada nevyksta sniegas.


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.


2. Kas yra 100% grąžinimo politika?

Mes remiame savo produktų ir paslaugų kokybę. Jei esate ne 100% patenkintas savo pirkimu iš mūsų, tiesiog susisiekite su mumis per 45 dienas nuo pristatymo datos, kurią gausite, ir mes grąžinsime visą produkto kainą (-us)


3. Kaip gauti pavyzdį?

Paprastai pavyzdžio mokestis ir krovinys turi būti apmokestinami jūsų pusėje, jie bus grąžinami pateikus didelį užsakymą. Tada muzika ir išorinis išvaizda turėtų būti siunčiami mums. Mes atliksime mėginius tau.


4. Kaip apie kainą?

Kaina bus vykdoma pagal kiekį už tą pačią prekę, mažesnio kiekio ir didelio kiekio kaina bus kitokia. Jei norite sutaupyti savo vertinamo laiko ir gauti kainą pirmą kartą, žemiau pateiktos informacijos siūlome pateikti mūsų tikslią kainą.

Tyrimo