Vestuvių kortelės draugams / sveikinimai kortelė santuokai

1. Santuokos kortelė draugams 2. 100% OEM, tiesiogiai gamintojo kaina 3. Daugiau nei 14 metų spausdinimo paslaugų patirtis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Vestuvių kortelės draugams / sveikinimai kortelė santuokai

handmade card.jpg

IMG_1166.JPG


Patarimai

Sveikinimo atvirukai draugams: Kadangi tai yra tavo draugas, tu turi būti labai aišku, ką jis darė ir kur jo interesai meluoja? Preferences nemanau per daug, jūsų dovana turėtų būti visiškai jam! Kitas pavyzdys taip pat gali būti siunčiamas į atminimą, pavyzdžiui: asmeninės dovanos (tarsi jūsų draugai, jų vardai ir palaiminimai visiems jiems!). Jūsų draugas supras jūsų gerus ketinimus.


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kada galiu gauti užklausą dėl citatos?

Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai visi duomenys bus aiškūs. Jei kas nors skubiai, mes galime pasiūlyti jums per 2 valandas, remiantis visa pateikta informacija.


2. Kaip nustatyti failą?

Nepamirškite sukurti savo failo CMYK 300 ir 100% spausdinimo dydžio. Įtraukite visas specialias instrukcijas į atskirą failą arba atskirą sluoksnį. Ir nepamirškite kraujavimo ir saugos zonų. Nurodykite terminus ir pabučiuokite gabalus į atskirus sluoksnius.


3. Kiek užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.

4. Kokia yra jūsų kaina?
Kaina priklausys nuo jūsų muzikos laiko, pritaikyto modulio ir medžiagos bei tt Taigi, norėdami paruošti norimą muziką, savo dizainą, apdailos apdailą, jei norite ir atsiųskite mums, mes suteiksime tikslią kainą.


Tyrimo