Labai geras animacinis gimtadienio kortelės vaikams

1. Puikus kūdikis kortelė 2. OEM tvarka yra priimtinas su konkurencinga kaina. 3. mūsų produktai praėjo BSCI, ISO9001, GSV, testai.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Labai geras animacinis gimtadienio kortelės vaikams

handmade card.jpg

IMG_0736.JPG


Patarimai

Vienerių metų amžiaus yra per mažas, daugiausia laimingi, kad dovana arba atminimo svarbą, palikdami gerą atmintį ateityje. Draugo pasiūlymas yra labai geras, kelias prašmatnus fotografuoti, kūdikio naivus šypsena bus graži ir vertinga gimtadienio dovana. Juos į nuotraukų albumą arba klijuoti ant gražus kortelę, tai yra abiejų geras pasirinkimas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų Company Limited buvo įkurta 2008 m. ir įsikūrusi Shenzhen, netoli Honkongo. Šiuo metu mes turime 150 darbuotojų, teikti tam tikrų produktų.

Šiuo metu mūsų įmonė yra paskirtoji bendradarbiavimo gamintojas daug žinomų šalies ir užsienio įmonių, daugiau nei 3000 įmonių paslaugas. Ten bus vis daugiau ir daugiau naujų produktų paleidimo ateityje patenkinti klientų poreikius.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg


part of customers.jpg


DUK

1. ar galite spausdinti kitomis užsienio kalbomis be anglų kalbos?

Taip, kiekvienas kalbomis yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotė tada mes atsiųsime jums teksto projektą, jį patvirtinti ir prisiims atsakomybę už bet kokias klaidas, todėl prašome patikrinti projektą atidžiai


2. kaip įsitikinti, kad kokybė yra gera ir pristatymo laiku?

Mes darome QC žaliavos, spausdinimu, po spausdinimo, ir prieš pat pakavimą.

Produkcijos mėginys siunčiamas likus 10 dienų iki pristatymo. Mes jums atsiųsime patikrinimo nuotraukas iki pristatymo. Gamybos ataskaitoje turi būti siunčiami kasdien jus iki datos. Mes suteikiame kokybės garantiją ir dėl laiko pristatymo garantija.


3. Kas yra didžiausias privalumas, palyginti su konkurentų?
Mes esame viena iš anksčiausią DIY amatų ir popieriaus produktų tiekėjas. Mes didžiuojamės mūsų platus produktų asortimentas, griežta kokybės kontrolė, gerą po pardavimo aptarnavimą ir stabili su klientais.


4. Kokios yra pristatymo ir pristatymo būdas?

Prekės pristatymas: DDU, DDP, EXW, C & F, FOB. (Aviakompanijos, UPS, FedEX, TNT) oru arba jūra.

Mes tvarkome visą pristatymo procesą, kol prekės pristatomos į jūsų sandėlį, nuo durų iki durų.

Tyrimo