Rankų darbo laimingas Halloween atvirukas

Rankų darbo laimingas Halloween atvirukas

1. turintys profesionalių dizainerių komanda, bet koks kitas dizainas yra gerai. 2. pateikdama paslaugų paketą. 3. dizainas, logotipas, spalvos, Rėmas, dydžio visas gali būti pritaikytas, kaip norite.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo laimingas Halloween atvirukas

handmade card.jpg


Patarimai

Helovinas yra labai įdomus dieną, žmonės dėvi kai keisto ar keistam drabužius. Pamatysite daug skeletas, raganos, moliūgų ir kitų baisus dalykai. Ši kortelė, tai naktį, mėnulis negali įsižiebti tamsoje. Yra sena ragana jojimo su šluota ir plaukioja ant kapas kieme. Už ją yra mėnuliu ir bat. Ši kortelė yra gera dovana siųsti dėl Helovinas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Mūsų įmonė, Shenzhen Winpsheng amatų Co, Ltd yra profesionalių spausdinimo produkto gamintojas ir eksportuotojas iš Kinijos. Mūsų veikla apima platų produktų spausdinimo pramonėje, pavyzdžiui, įvairių rankų darbo atvirukai, muzikos atvirukai, Notepad, hangtags, licencijas, spalvų langeliai ir knygų.

Mes turime savo spausdinimo mašinos, popieriaus Iškirpkite mašina, mašina folija/iškilimas, mirti Iškirpkite mašinos, lazerio sumažinti mašinos ir tt, kurie gali visą produktų galutinio nespausdintų pakavimo į mūsų sandėlį.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK


1. ar mėginio mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai mėginio mokestis gali būti grąžinamas kai patvirtinsite masinės gamybos, bet konkrečią situaciją susisiekite su tais žmonėmis, su savo užsakymą.2. kaip įsitikinti, kad kokybė yra gera ir pristatymo laiku?

Mes darome QC žaliavos, spausdinimu, po spausdinimo, ir prieš pat pakavimą.

Produkcijos mėginys siunčiamas likus 10 dienų iki pristatymo. Mes jums atsiųsime patikrinimo nuotraukas iki pristatymo. Gamybos ataskaitoje turi būti siunčiami kasdien jus iki datos. Mes suteikiame kokybės garantiją ir dėl laiko pristatymo garantija.


3. kaip galite gauti tikslią kainą?

Yra kai kurie pagrindiniai specifikacijos, turime žinoti kaina apskaičiuoti, t. y.: kiekio, dydžio, produktų forma (nuotraukos), medžiaga & spalvotas spausdinimas & paviršiaus apdaila (gali perduoti paaiškinti nuotraukas mūsų svetainėje), tada geriausia kaina bus siųsti jums apie laikas.


4. Koks skirtumas yra matinė ir blizgi apdaila?

Mes siūlome 3 apdailos mūsų produktai:

1) matinis yra nuobodu apdaila be blizgesio ir blizgesį.

2) gloss AQ yra blizgesio apdaila, tačiau nėra blizgus.

3) UV yra blizgančio apdaila. Tai ne rašyti paviršius yra blizgus.
Hot Tags: rankų darbo laimingas halloween atvirukas, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like