Happy Holiday Travel sveikinimo atvirukas draugams

1. Daugiau nei 13 metų patirtis gamintojui. 2. Visiškai įrengta moderni mašina ir patyrę darbuotojai 3. Tarptautinė kokybė konkurencinga kaina ir stiprus stiprumas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Happy Holiday Travel sveikinimo atvirukas draugams

handmade card.jpg


IMG_2316.JPG


Patarimai

Kai keliaujau užsienyje, jie taip pat perka šiek tiek pasimatymus, kurie netgi nėra išsiunčiami.

Šiame etape Kinijos žmonės siekia materialaus gyvenimo, kol materialus gyvenimas pagerės, jis taip pat tęsis dvasinį dalykų lygį. Japonijos klientas kalbėjo su mumis, sveikinimo atvirukai buvo labai populiari ne labai ilgai, kai jis buvo jaunas, o Japonijos sveikinimo kortelių rinka buvo šalta. Bet dabar tai kitokia, galite nusipirkti kai kurių vietinių papročių ir praktikos kortelių. Jie padarys tavo draugus laimingus.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

"Shenzhen Winpsheng Craft Company Limited" yra aukštųjų technologijų įmonė, turinti visą gyvybingumą, potencialą ir visapusišką jėgą. Įmonė įsikūrusi "LongGang Technology" zonoje, unikaliame gamtos kraštovaizdžio ir gamtos dovanose.

Mes turime griežtą kokybės kontrolės sistemą, ne mažiau kaip tris kartus patikrinta QC departamento per visą produkto procesą (Coming medžiagos tikrinimo, masinių gamyba gaminti, prieš vežimą).


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galiu gauti kitus elementus, kad atitiktų mano kvietimus?

Taip, mes galime koordinuoti bet kokį kvietimų pasirinkimą, pvz., Žymes, išsaugoti datą, kortelę, programą, meniu, skelbimus, ačiū kortelę ir dar daugiau. Net jei nematysite, kad jie rodomi svetainėje, mes galime juos padaryti.


2. Kokią paslaugą galite teikti be spausdinimo paslaugos?
Jei norite platinti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, galime suteikti jums mažą platinimo kainą ir nemokamą saugyklą. Ir jei jums reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodas Kinijoje, mes galime padėti jums laiku pristatyti.


3. Jei produktams būdingos kokybiškos problemos, kaip su ja susidorosite?

Prieš gabenimą kiekvienas gamybos ir gatavų produktų gamybos etapas bus patikrintas QC departamento. Jei dėl mūsų sukurtų produktų kokybės problemų mes pateiksime pakaitinę paslaugą.


4.Kai galėčiau gauti kainą

Mes paprastai cituojame per 24 valandas po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei kaina yra labai skubi, prašome skambinti tiesiogiai ir paprašyti pagalbos. Telefono numeris yra mūsų svetainės viršuje, tada mes galime jums atsakyti per trumpą laiką.Hot Tags: laiminga atostogų kelionė sveikinimo atvirukai draugams, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like