Atostogų dizaino pop up kortelė

Atostogų dizaino pop up kortelė

Mūsų paplūdimio dienos kortelė yra mėlyna miltelių pavidalo ir iliustruoja keletą vasaros esminių elementų. Lazerinis pjūvis ir gražiai iliustruotas, šis pop-up kortelės dangtelis iliustruoja paplūdimio skėtis, smėlio kaušą ir mielą krabą. Atidarykite šią linksmą kortelę ir laukia puiki scena. Pop-up paplūdimio skėtis su dviem paplūdimio kėdėmis ir smėlio pilies aksesuarais sukuria malonios dienos paplūdimyje.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Atostogų dizaino pop-up kortelė

Paplūdimio dienos kortelės renginiai:
„Beach Day“ yra puiki dovana vasaros gimtadieniams ir senatvės šventėms. Puikus būdas pakviesti ką nors ypatingą vasaros pabėgimu. Taip pat suteikia puikią šeimininko ar šeimininkės dovaną visoms toms vasaros šalims, kurios buvo pakviestos.


pop up card11pop up card22pop up card13Kas mes esame?


Shenzhne Winpsheng Craft Co, Ltd yra profesionalus popieriaus amatų gamintojas, kuris specializuojasi visų atvirukų su arba be elektroninio, popieriaus dėžutės, popieriaus maišelio ir kitų dovanų rūšių.

Mes turime pažangių mašinų seriją, pvz., Spausdinimo mašiną, karšto folijos mašiną, lazerio pjaustymo mašinas, pjaustymo mašinas, gali atlikti 90% produktų namuose, tai naudinga kontroliuoti kainą ir kokybę.
DUK

1. Kaip apie kainą?

Pls susisiekite su mumis tiesiogiai dėl citatos.


2. Ar siūlote OEM dizainą?

Taip, mes turime savo dizainerius, kurie padės jums kurti projektus.


3. Kaip apie pristatymo laiką?

Tai maždaug 25-30 dienų.Hot Tags: atostogų dizaino pop-up kortelė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like