2D Laser Cut 18-osios gimtadienio juokingos kortelės žinutės

1. 2D lazerinis kortas 18-osioms gimtadieniams. 2. Turėdamas profesionalaus dizaino komandą, bet koks dizainas yra gerai. 3. Teikiant jums paslaugų paketą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

2D Laser Cut 18-osios gimtadienio juokingos kortelės žinutės

Rankų darbo sveikinimo atvirukas .jpg

IMG_0619.JPG


Patarimai

Visada yra labai daug svarbių draugų, kad mes galėtumėtis gimtadienio Oi, be tradicinių dovanų, jei galėsite suderinti rankomis pagamintus sveikinimo atvirukus, kuriuos padarė pats, išreikštas palaiminimas yra lengviau perduodamas ir manau, kad gavau sveikinimo atviruką. Klasės broliai taip pat išsaugos sveikinimo atviruką kaip brangiausią dovaną. 18-asis gimtadienis yra labai svarbus gimtadienis, turėtumėte skirti daugiau laiko galvoti apie dovanas.


pakavimas ir shipping.jpg


Kompanijos profilis

bendrovė 4.jpg

advantage.jpg


Turgus

rinkodara 1.jpg

dalis customers.jpg


DUK


16. Kaip jūsų įmonė atlieka kokybės kontrolę?

Kokybė priklauso nuo kainos, turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tokios pačios kokybės, nes mums reikia patenkinti įvairius klientų reikalavimus, kai kurie klientai turi aukštą kokybę, kai kuriems klientams reikalinga maža kaina, tai yra pagal savo reikalavimus!


53. Ar galite padaryti man dizainą per 15 dienų nuo užsakymo patvirtinimo?

Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį ar jūsų idėjas ... ir galite pasirinkti norimą spalvą. Mūsų profesionalus dizaineris atliks jūsų dizaino darbus.


69. Ką turiu skundą?

Mes norime suteikti jums 100% pasitenkinimą. Tačiau jei susidūrėte su problema ar problema, nedelsdami susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu, kad galėtume patobulinti savo puses.


80. Kas yra popieriaus ir paviršiaus apdaila?

Popierius: standartinis popierius yra 300 g meno popierius su 4C spausdintuvu. Jūsų prašymu priimtinos kitos medžiagos ir spausdinimo įgūdžiai.

Paviršiaus apdaila: pvz., 250 g, 350 g, kieta apvalkalo ir tt reljefinis ir graviravimas, UV, karšto štampavimo, spot spalvų spausdinimas, dvipusis spausdinimas ir ttHot Tags: 2d laser cut 18th birthday funny card messages, China, manufacturers, suppliers, wholesale, cheap

Tyrimo

You Might Also Like