2D lazerinio pjovimo gražus viršelio dizaino vestuvių kortelė

1. Daugiau nei 14 metų patirtis. 2.Klientų pasitenkinimas yra mūsų pagrindinis prioritetas. 3. Mūsų rinka apima Europos, Amerikos, Japonijos ir kitų šalių.
Pokalbis dabar

Informacija apie

2D lazerinio pjovimo gražus viršelio dizaino vestuvių kortelė

handmade card.jpg


Patarimai

vestuvių pranešimas / vizitinės kortelės vestuvių kortelė

Pasibaigus vestuvių datai, jei norite, kad draugai ir giminaičiai kuo greičiau dalintis savo naujienomis, galite parengti "vestuvių pranešimų kortelę" - ši paskyrimo kortelė yra neoficialūs kvietimai, paprastai jie turi būti prieš šešias savaites vestuves ar anksčiau buvo išsiųsta svečiams. Nurodykite vestuvių datą ir vietą, prašome "išlaikyti datą" ir pasakykite jam, kad kvietimas bus išsiųstas vėliau.


Pakavimas ir pristatymas

packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Shenzhen Winpsheng Craft Company Limited "yra įsikūrusi Shenzhen, Guangdong provincijoje, Kinijoje.

Mes esame 100% gamintojas, specializuojasi visų atvirukų korteles, su elektronine ar be jos, pvz., Pop-up kortelę, 3d lazerio plokštę, muzikos kortelę.

Mes sukūrėme stabilius bendradarbiavimo santykius su daugybe patikimų tiekėjų, yra profesionali komanda, dirbanti su didelio efektyvumo, pasirengusi tarnauti klientams visame pasaulyje su dideliu aistra.


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar turite produktų, kuriuos norite parduoti?

Ne. Mes dirbame pagal OEM užsakymus. Tai reiškia, kad dydis, medžiaga, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimas ir tt priklausys nuo jūsų pageidavimų. Akivaizdu, kad jūsų logotipas gali būti atspausdintas ant produktų.


2. kokį popierių galima spausdinti?

Meno popierius suteikia geriausius spalvų ir dizaino rezultatus. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt


3. Kaip gauti pavyzdį?

Paprastai pavyzdžio mokestis ir krovinys turi būti apmokestinami jūsų pusėje, jie bus grąžinami pateikus didelį užsakymą. Tada muzika ir išorinis išvaizda turėtų būti siunčiami mums. Mes atliksime mėginius tau.


4. Ar galiu pagreitinti laivybą?

Galite atnaujinti savo siuntimą į "FedEx Overnight" (arba panašią "Express" paslaugą), kuri gali padėti įvykdyti jūsų terminą. Nesuskaičiuojama laivyba neturi įtakos 10-15 dienų spausdinimo trukmei.

Tyrimo