2D lazerio supjaustyti Geriausias vestuvių Ačiū kortelės dizaino

1. bet kokį jūsų klausimą bus atsakyta per 24 valandas. 2. mes turime stiprią profesionalių R&D komanda. 3. nedelsiant pristatymas. Pavedimas yra sveikintina.
Pokalbis dabar

Informacija apie

2D lazerio supjaustyti Geriausias vestuvių Ačiū kortelės dizaino

handmade card.jpg


IMG_1435.JPG


Patarimai

Vestuvių Padėkos atvirukas

Vestuves atvyko prieškarinių, grįžo iš medaus, naujos poros siųsti ačiū ačiū kortelės dar kartą. Padėkos atvirukas yra geriausia ranka, paprastai po vestuvių dieną 2-4 savaites siųsti į svečius.

Kaip šia kortele, yra rožinė viduje puslapis, jūs galite parašyti jums dėkingi svečiams. Taip pat galite siųsti šį atviruką kaip vestuvių sveikinimo atviruką, kuris taip pat yra geras pasirinkimas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Jei nėra jokių problemų, po to, kai gavote atviruką, prašome susisiekti su mumis per laiką rasti kelią ją išspręsti. Mes galime rasti sprendimus už jus. Patikriname kiekvieną elementą atid¾iai išsiųsti.

Įmonėje didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinio valdymo, stabilios kokybės, nuolat tobulinti paslaugas, pardavimą ir po pardavimo aptarnavimą iki pardavimo.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kiek laiko galite gauti mėginio?

Gavęs mėginio mokestis ir visi patvirtinti medžiagos & dizainas, mėginio laikas 5-7 dienas ir Express Pristatymas paprastai reikia maždaug 3-5 dienos. Kai kurių mėginio su sudėtingu reikės daugiau laiko.


2. kaip gauti tikslią kainą?

Kiekis, dydis, produktų forma (nuotraukos), medžiaga & spalvotas spausdinimas &. paviršiaus, ir tada geriausia kaina bus siųsti jums laiku.


3. kaip apie savo produktus

Mūsų gamykla yra gaminti aukštos kokybės atvirukai, defektų lygis mūsų produktas yra mažiau nei 0,1 %, 99 % labai gerų atsiliepimų iš klientų dėmesio!


4. ką daryti, jei yra problema su produktais po gavimo?
Nes spausdinant produktai visada buvo spalva nuokrypis, mes galime pažadėti negali išvengti, kad, bet mes imsimės nuotraukos jums prieš laivybos patvirtinti.

Hot Tags: 2D lazeriu nupjautų Geriausias vestuvių Ačiū kortelės dizaino, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like