2D lazerio supjaustyti kortelę gimtadienio sveikinimo laiškus močiutei

1. norus atvirukas močiutei 2. 100 % OEM, tiesiogiai gamintojo kainos garantija 3. daugiau nei 14 metų spausdinimo tarnybą patirtis
Pokalbis dabar

Informacija apie

2D lazerio supjaustyti kortelę gimtadienio sveikinimo laiškus močiutei

handmade card.jpg

IMG_0909.JPG


Patarimai

Unikalūs, kūrybingi, asmeninį dovanų geriau. Tokia dovana ne tik suteikia malonią staigmeną ir įspūdžių tiems, kurie pateikia ją, bet taip pat leidžia pajusti, kad jūs išleidote daug laiko galvoti apie tai. Daug energijos buvo suteikta jam parengti šią dovaną ją ištikusi. Žvelgiant iš šios perspektyvos, asmeninį amatų yra geras pasirinkimas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar turite laikyti tik tuos produktus parduoti?

ne. Mes dirbame dėl OEM pavedimus. Vadinasi, dydžio, medžiagos, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimą ir t.t. priklausys nuo jūsų prašymus. Žinoma, jūsų logotipas gali būti spausdinami produktai.


2. ar galiu gauti nemokamai mėginio?

žinoma! Mes galime atsiųsti jums pavyzdys, kurį mes padarėme prieš mūsų klientams ar padaryti naujų tuščių mėginių pagal jūsų reikalavimą, jis tiesiog turi jums mokėti laivybos kaina mėginio. Jei jums reikia tik patvirtinti funkciją per video, tada jums nereikia mokėti nei cento.


3. ką daryti, jei turiu nusiskundimų?

Mes norime suteikti jums 100 % pasitenkinimą. Vis dėlto kyla susirūpinimą ar problemų, nedelsdami susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu, todėl galime imtis skubių korekcinių veiksmų mūsų pusės.


4. Koks jūsų individualų paslaugų?

Pritaikytas įvairioms įtraukti pritaikytą garsą, formos, dydžio, spalvos ir kiti reikalavimai. Papildomos, pateikiame OEM ir ODM paslaugos. Nesvarbu, logotipą ar prekės ženklą. Visi produktai bus griežtai tikrinami prieš išsiuntimą.


Hot Tags: 2D lazerio supjaustyti kortelę gimtadienio sveikinimo laiškus močiutė, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like