2D Laser Cut Tėvo dienos sveikinimo norų kortelė

1. Palaiminimo kortelė Tėvo diena 2. Daugiau nei 14 metų patirtis plėtros 3. Kliento pasitenkinimas yra mūsų pagrindinis prioritetas
Pokalbis dabar

Informacija apie

2D Laser Cut Tėvo dienos sveikinimo norų kortelė

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_0809.JPG


Patarimai

Palaiminimai ir dovanos Tėvo diena: Tėvų meilė visada yra tokia prasta išraiška, bet visur. Tėvo diena ateina, patirtis nori dirbti su tavimi, atsakyti į tėvo meilę, pradėti nuo nulio, pasiūlyti jiems pačią intymiausią meilę savo vaikams ilgalaikėje perspektyvoje! Padovanok tėvui malonų dovaną, kad sutelktumėte dėmesį į jo mitybą ir sveikatą. Tėti, mes mylime tave ne tik Tėvo dieną!


Darbo procesas

produce process.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip jūsų įmonė atlieka kokybės kontrolę?

Kokybė priklauso nuo kainos, turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tokios pačios kokybės, nes mums reikia patenkinti įvairius klientų reikalavimus, kai kurie klientai turi aukštą kokybę, kai kuriems klientams reikalinga maža kaina, tai yra pagal savo reikalavimus!


2, Ar galėtum sukurti mane?

Taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba jūsų idėjas. Fono spalva yra jūsų pasirinkta, bet kokia spalva yra prieinama. mūsų profesionalus dizaineris gali jums sukurti dizainą.


3. Kaip gauti pavyzdį?

Paprastai pavyzdžio mokestis ir krovinys turi būti apmokestinami jūsų pusėje, jie bus grąžinami pateikus didelį užsakymą. Tada muzika ir išorinis išvaizda turėtų būti siunčiami mums. Mes atliksime mėginius tau.


4. Kiek kainuoja ir siunčia į mano šalį?

Kaina yra pagrįsta kiekiu, amatininku ir dizaino detalėmis. Krovinys bus suteiktas krovinių vežimo bendrovei, atsižvelgiant į jūsų bendrąjį svorį ir CBM. Prieš imdami pavyzdį, mes galime suteikti apytikslę kainą.


Hot Tags: 2d lazerio pjūvio tėvo dienos sveikinimo norų kortelė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like