2D lazerio Cut festivalio kortelė / Velykų sveikinimo atvirukas

1. juokingas Velykų atvirukai 2. profesinės informacijos produktų, siūlomų. 3. pažangiosios gamybos įrenginius, brandžios technologijos.
Pokalbis dabar

Informacija apie

2D lazerio Cut festivalio kortelė / Velykų sveikinimo atvirukas

IMG_2285.JPG


Patarimai

Velykų simbolis yra bunny, nes jis labai stiprus gebėjimas daugintis, žmonės mato jį kaip naują gyvenimo kūrėjas. Festivalio metu, suaugusiųjų ryškiai pasakykite vaikams, kad Velykų kiaušinių stoglangis į zuikiai. Daugelis šeimų taip pat pateikti kai kurie spalvoti kiaušiniai sodo vejos leisti vaikams žaisti žaidimą spalvos kiaušinius.

Velykų kiaušinis turi atnešti laimę žmogus - iš tiesų! Šie gražūs ir spalvingas kiaušinių yra gražus ir dekoratyvinis, jie atstovauja žmonėms gerus norus ir sezoniniai pokyčiai džiaugsmą pasidalinti su jumis.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimo užsakymui. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau su mumis prekybos vadybininkas Alibaba, Skype, elektroniniu paštu, WhatsAPP arba kitų tiesioginių būdų, jeigu užtrukimai.


2. kokiais spausdintuvais ar turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvai ir žiniatinklio spausdinimo spausdintuvai. Pagal skirtingus kiekius, mes naudojame skirtingus spausdintuvai spausdinti. Jūs galite gauti konkurencingą kainą.


3. gali gauti puolė, laivybos?

Jūs galite atnaujinti savo laivybos FedEx Overnight (ar panašios Express paslauga), kurios gali padėti patenkinti jūsų terminas. Puolė laivybos neturi įtakos apsisukimo laikas 10-15 dienų spausdinimui.


4. Kokios yra jūsų kaina?
Kaina bus pagrįsti savo muzika laiko, pritaikytas modulis ir medžiagos, ir tt. Taigi prašome paruošti norimą muziką savo dizaino, paviršiaus apdailos, jei norite, ir siųsti mums, mes jums tikslios kainos.Hot Tags: 2D lazerio cut festivalio kortelė / Velykų sveikinimo kortelės, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like